2733
2739
عنوان

ماهچهره خلیلی فوت کرده 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 77 پست
اصلا چ ربطی داشت ک میگع مرگ واسه همه اس مگه کسی از مرگ ایشون خوشحال شده؟میگن بسه دیگه تاپیک فوت ایشو ...

میان میگن شعور ندارین برای ابراز تاسفه 

ابراز تاسف یه بار ده بار نه شونصد بار این خودش توهینه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا دعوای چی چهار هزار بار تاپیک ماهچهره رو زدن بعد ما که میریم میگیم بسه بهمون توهین میکنن که مسخر ...

باهات موافقم سایت وسرویس کردن از بس تاپیک فوتش و زدن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2731
بابا دعوای چی چهار هزار بار تاپیک ماهچهره رو زدن بعد ما که میریم میگیم بسه بهمون توهین میکنن که مسخر ...

شوخی.کردم.

اره.چن.دیقه.س.اومدم.همش.همچین.تاپیکایی.میزنن

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
متاسفم برات همیشه به من گیر میدی

چون دلمم ميخواد بهت گير بدم😒😒

اييييش دختره ي تپللل

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

خب روزای  اول  طبیعیه

نصف سایت تاپیک میزنن

ایشونم خدارحمتشون کنه چهره معروف و جوانمرگ شدن

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

من معتقدم هر کسی دوست داره هرتاپیکی بزنه، میتونیم وارد نشیم. اینکه یه عده میگن چرا این تاپیکو زدی یا خستم کردی و .... اینا خودخواهیه. نی نی سایت ارث پدره هیچ کس نیست. کلی گفتم فقط در مورد تاپیکهای این مرحوم نیست.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
باهات موافقم سایت وسرویس کردن از بس تاپیک فوتش و زدن

مگه کار بدی هست هر کی تاپیک زد بزار هر بار دیده میشه یکی بگه خدا ییامرزش روحش شاد و یادش گرامی

مرگ واسه همه هست عزیزم

99/9/9.....