2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نون تست رو با وردنه صاف میکنی وسطش نوتلا میزاری و یه نون تست دیگه رو بالا میزاری ازونطرف یه تخم مرغ رو با یه پیمانه شیر و یه کم وانیل هم میزنی بعد اون نون رو میزنی داخل مایع در حد چند ثانیه و برمیداری میندازی داخل کره داغ شده و میزاری هر دو طرفش سرخ بشه اگه فندق داشتی داخل همون کره تفت میدی و می‌ریزی روی نون و تمام اگه اینستاگرام داری از پیج katbanou دیدم 

2728
‌وااااااای شوشو  گفتنی شوشو کل بدنم کهیر میزنه و تاول میزنم  عاجزانه خواهش میکنم نگین شو ...

خودم بدم‌میاد رو شوخی گفتم

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐
2740
کاپ کیک  کیک یخچالی  بستنی  معجون کیک یا شیرینی

من میمیرم واسه کیک یخچالی

حیف که خیلی زمان بره

بین خودمون بمونه 🙊🙉 من تا الان هر چی کیک یخچالی درست کردم، نتونستم خودمو کنترل کنم

با پسرم همه شو خوردیم

طفلک شوهرم تا حالا لب به کیک یخچالی نزده، اصلا نمی دونه چی هست 😂😂

چه کار کنم خو،خیلی خوشمزه ست 😁😁😁

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
خواهشا چربی .کربوهیدارت و نمک تا حد ممکن کم......پروتیین و میوه و سالاد بدون سس.سبزیجات .هویج .تخم م ...

عزیزم حتما

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐

حلوای خرما بپز ....تو اینترنت دستورش هست...شب خوبی هم خواهی داشت😉

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2706