2737
2734
عنوان

امانتدار خوبی نبودم

578 بازدید | 26 پست

یه مانتو از دوستم گرفتم امانت موقع اتو زدنش  برق اتو روش افتاد از ی طرف نمیتونم لباس عین خودش بگیرم از یه طرفم واقعا روم نمیشه بهش بگم؟ چکار کنم باهاش رو دربایستی دارم بزارم همینطور خودش ببینه؟ بالای استینشه جایی ک با شال پوشیده میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حتما ب دوستت اطلاع بده،عمدی نبوده ک عزیزم

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738
اصلا روشو ندارم هر طور فکر میکنم.... کاش نمیگرفتم 

اولا لباس رو نباید امانت گرفت

الان دوره ی اینجور کارا گذشته،همه اگه خیلی وضع مالیشونم خوب نباشه بازم ی کمد لباس دارن!

دوما باید عزمتو جزم کنی بگی😊تنها کاری ک باید الان انجام بدی همینه👌

خواستم برم جایی از این خوشم اومد ک الان میگم کاااش نمیگرفتم

بهتر این بود ک نمیگرفتی،،،اما حالا کاریه ک شده

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2706