2737
2739

ک تاپیک زده بود تو وات بهش پیام داده بود ک دیگ کی برمیگردی کی پبامام رو سین میکنی و…کسی ازش خبر داره؟؟

اسم کاربریش میدونه چیه؟؟؟

میخام بدونم حال همسرش چطوره اخه خانمه باردارم بود طفلک😞

ینی خدا ب چ مناسبت۹۹/۹/۹میخاد ارزوی همتونو براورده کنه؟؟؟😂ولی خدایی چ روزی بشه اون روز حاال همع ملت عالیییی😂😍         هواپیما از اسمون گل میریزه رو سراتون😍🌼واااای چ شوووود😂😂😂😂😂😂😍           

نشنیدم

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لگنش شکسته بود درسته؟ منم نمیدونم😭

اره😞

ینی خدا ب چ مناسبت۹۹/۹/۹میخاد ارزوی همتونو براورده کنه؟؟؟😂ولی خدایی چ روزی بشه اون روز حاال همع ملت عالیییی😂😍         هواپیما از اسمون گل میریزه رو سراتون😍🌼واااای چ شوووود😂😂😂😂😂😂😍           
2738
😂😂😂لنگش 😂ببخشید خیلی خندم گرفت

عزیزم فکر کنم لگن بود یا ران

هعی خواهر😭

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
نمیدونم اسمش چی بود😭

کاش یه خبر از خودش میداد

کاش یه خبر از خودش میداد

ان شاءالله حال همشون خوبه خوبه

منم مثل شما خیلی فکرم به همه ی کاربرا مشغوله

براشون صلوات بفرستیم ارامش بگیرن

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
ان شاءالله حال همشون خوبه خوبه منم مثل شما خیلی فکرم به همه ی کاربرا مشغوله براشون صلوات بفرستیم ا ...

🌹🌹🌹