2737
2739

منم کندم بعد چند روز پرنگ میشه نگران نباش برای من دوسالم موند

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت خدای فردا هم هست،ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی اون قرن هاست خدایی میکند بهش اطمینان کن ،خدای مهربون من بهت ایمان دارم خودت زندگیمو درست کن🙏وزن شروع84 وزن بعدی82600وزن فعلی 76 وزن هدف70👌من میتوانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ده روز دیگه میری ترمیم،اشکالی نداره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2731

من میکروبلیدینگ کردم یه بار. یعنی ابروهام جوری شد انگار گوشت اضافه آورده بود. انقد حرصی شدم که کل پوستاشو کندم. الان یک سال و نیم گذشته هنوز مثل روز اولش پررنگه. فقط من دیگه غلط بکنم میکروبلیدینگ انجام بدم. 

2738
من میکروبلیدینگ کردم یه بار. یعنی ابروهام جوری شد انگار گوشت اضافه آورده بود. انقد حرصی شدم که کل پو ...

منم چون حرصم گرفت کندمش اخه پوسته هاش خون رنگ گرفته قررررمز اصن یه وعضی

منم چون حرصم گرفت کندمش اخه پوسته هاش خون رنگ گرفته قررررمز اصن یه وعضی

درست میشه عزیزم. من اون زمان به غلط کردم افتادم. وحشتناک شده بود. بعد یه مدت خوب شد. ابروهامم پررنگ شد. 

2706