2733
2734

خودم همسرم موقعی که دوست بودیم فامیل هستیم عروسی رفته بودیم قبلشم دعواکرده بودیم منم برای اینکه غیرتیش کنم ازعمد رفتم باپسرعموی بابام رقصیدم قبلن هم بهش گفته بودن باهمین پسردوست هستم که کاملااشتباه بود منم دست رونقطه ضعفش گذاشتم موقع شام ازطبقه بالامیدیدمش قشنگ کرواتشو دراورد پرت کرد یه گوشه تالار کتشو پرت کرد شام هم نخورد همونجاهم کات کردیم به ساعت نرسید خودش اس داد گف دیگه نبینم برقصیاا😂😂😂

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه لوس 😫😣

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
2731
2738

هیچوقت غیرت عشقمو تحریک نکردم مگه مریض روانی ام😑😑😣

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
فیلم هندیه مگه کراواتشو پرت کرد کتشو پرت کرد صندلیا رو شکوند  با مشت زد وسط میز پذیراییا

والا

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

اخییی بعد چند سال بهم رسیدین منو عشقم فامیلیم سه ساله باهمیم خانواده ها درجریانه دعا کن تا چندماه دیگه کاملا رسمی شه

خیلی غیرتیه کلا سریه جریانایی از پسر خالم بدش میاد منم رفتم خونشون یه شهردیگس موندم با خانوادم ولی خدایی کاری هم با پسرخالم نداشتم اصلااا

ولی تا دوهفته بامن حرف نزد و غرمیزد همش

یکی دیگه از غیرتی بازیاشم این بودکه با خانوادم رفته بودم ویلا میگفت تو ویلا نباید شالتو دربیاری چون شنیده بود دوربین دارن ت وویلا روانیم کرد

همش میگه الهام روسریتو بکش جلو 

الهام یقت 

الهام گلوت سفیده خیلی ضایع پیداس

الهام لباست بهت چسبیده

الهام استینت رفته بالا

الهام الهام الهام

الهام رژت  

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706