2737
2739

چی هست ؟ مشاغل خانگی درآمدزا؟

خدایا ❤ همین که تو هستی کنارم .... من غرق در آرامششششششششم 😍😍😍❤❤ خداجونم خیلی عاشقتم😙😙من قراره مامان دوقلو یا سه قلوها باشم😍😍😍البته بااجازه تو خداجون جیگرمممممم😗😗😗 خدایا دخترامو و محمدم رو زودی بهم بده😚😚😚 خدایا عاشقتم..بزودی تیکربارداریمو میزنم بلطف تو ای مهربان خدای من😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب زحمتش می ارزه؟ وسایلش گرونه؟ بنظرت شروع کنم یا ن

وسایل نداره

ی سوزن مخصوص ک فکر کنم چارپنج تومنه. یدونه سرنگ

یه کیسه گونی و یه عااااالمه کاموا

اگه طرحت قشنگ باشه خوب میشه

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2738
ب زحمتش می ارزه؟ وسایلش گرونه؟ بنظرت شروع کنم یا ن

سخت نیس ؟فک میکنی بتونی خودت تنهایی انجام بوی بدون آموزش؟؟

خدایا ❤ همین که تو هستی کنارم .... من غرق در آرامششششششششم 😍😍😍❤❤ خداجونم خیلی عاشقتم😙😙من قراره مامان دوقلو یا سه قلوها باشم😍😍😍البته بااجازه تو خداجون جیگرمممممم😗😗😗 خدایا دخترامو و محمدم رو زودی بهم بده😚😚😚 خدایا عاشقتم..بزودی تیکربارداریمو میزنم بلطف تو ای مهربان خدای من😘

نه فقط دوتا سوزن مخصوص نیاز داره با کاموا نازک مثل کاموا بهاران

بعضیا تو زندگی ادم نقش هله هوله رو بازی میکنن ظاهرشون قشنگ و بامزه اما جلو رشدمون رو میگیرن✨

اره اموزش لازم نداره. سوزنو هی میزنی تو کیسه گونی هی در میاری

حوصلتم سر میره خخخخ

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

خیلی لذت بخشه میخوام بخرم وسایلشو باشوهرم ک دع‌وام شدحرصمو‌سرگونی خالی کنم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2706