2733
2739

بخدا هروقت خاستیم تو این دوساله عروسیمون بریم جایی همش یکیو دنبالمون راه میندازه الانم که کرونا اومده اعصابم خورده .الانم که میگه بیا بچه دار شیم من همش فک میکنم دیگه با بچه نمیشه رفت مسافرت 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخاسیم یه دو روز بریم ییلاق پدرشوهرم شوهرم اینا .میگه خوبه ب داداشمم بگم میخاد بیاد در صورتیکه من حالم از جاریم بهم میخوره .امروز باهاش دعوام شد دیگه

2731
2738

اولا ک بچه نیار هنوز گناه داره چرا بیاریش این دنیا ک هیچیش معلوم نیست.هررررر وقت خودت بچه خاستی از ته دلت بیار چون میاریشو حوصله شو نداری.و مسافرت!مگه تو با خانوادت مسافرت نرفتی اصلا مگه جلو مسافرت رفتن خانوادتون گرفتی؟

مسافرت نه،ولی میخوایم بریم جایی گشت و گذار یا ی شام بیرون بخوریم گاهی مادرشوهرم و دعوت میکنه.منم خوشحال میشم اون بیاد ولی وقتی بچه های خواهرشوهرمم دنبالمون راه میندازه خوشم نمیاد.

تا بچه نداری سفر خوبی برو. با بچه  خیلی سخته انصافا

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
اولا ک بچه نیار هنوز گناه داره چرا بیاریش این دنیا ک هیچیش معلوم نیست.هررررر وقت خودت بچه خاستی از ت ...

اصن دو ساله عروسی کردیم فقط یبار با باباش اینا یبارم با مامانم اینا رفتیم مسافرت .

2706