2733
2739

دوستان تصمیم براین شد که تا ۱۸ سالگی پسرم حصانتش باخودم باشه بعده ۱۸ هم پسرم خودش باید تصمیم بگیره شوهرم فقط حق دیدنشو داره ولی من نفقه تا۷ سالگیه بچه مو بخشیدم.

واقعا از همه تون ممنونم🙏🙏🙏😍😍🌹🌹

ان شاءالله به حاجتتون برسین همگی🙏🙏🌹🌹 بیاین براتون صلوات بفرستم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@آنخماهو_وشرکا    

مام این وسط قوری بودیم🙄😒😓🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

وایییییییی خداااااااا خیلی خوشحال شدممم گلمممم ان شاءالله خوشبخت بشیییییی😍😘😘😍

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2738
تازه داشتم تگ میکردم 🤣🤣😍😍😘😘

عمراااااا اگ اشتی کنم😌قوری بات قهره قهررر

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
نمیدونم برات دعا کردم یانه ولی الان ک شادی و خدا هم شادی بنده هاشو دوست داره دعا میکنم دلت همیشه خوش ...

ممنون عزیزم ان شاءالله خوشی که تودله منه قسمت همه بکنه🙏🙏