2733
2739

من باردارم و خانواده م میخواستن بیان شمال بهم سر بزنند . .البته خیلی مراقب  هستن و ترسو .پس خواهشا نگید تو این کرونا کجا میخوان بیان در ضمن منم داشتم دق میکردم از تنهایی 

فقط میگفتن دریا تعطیله و کسی رو راه نمیدن ساحلهای شنی ..آیا راسته 

خب بیان پیشت، دریا رو چیکار دارن؟ فرق نمیکنه ک. میان خونت کنارت 🌹

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش واقعی باشه تا کسی نیاد و دست از سر ما بردارن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
راهشون دوره .حداقل یه گردشی هم برن .خودم بیشتر دلم میخواد بهشون خوش بگذره 

😑😑😑 

کاش منم دلم راضی میشد بیام شمال خونه بابام. اما میترسم کرونا امون نده. از ابان ندیدمشون. دیگه بخاطر شمام شده دریا و بیرون نباید برن. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740

عزیزم راهها بسته نیست نگران نباش منم از گلستان میخوام برم کرج

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
عزیزم راهها بسته نیست نگران نباش منم از گلستان میخوام برم کرج

هر دو جا قرمز

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
😑😑😑  کاش منم دلم راضی میشد بیام شمال خونه بابام. اما میترسم کرونا امون نده. از ابان ندیدمشو ...

بنظرم با مراعات کردن میشه مبتلا نشد ..یکم هوا سرد بشه که شرایط سختتره ..اینجوری کرونا نگبریم حتما دیوونه میشیم از تنهایی

ای کاش بشه حداقل اینجوری ول کن شمال بشن.به خدا من خودم شمالیم بیشتر از یه سال رنگ دریا رو ندیدم تازه اخرین باریم که دیدم از دور شب بود.باور کنید دریا و تفریح انقدر واجب نیست.منظورم به استارتر نیست کلی گفتم

بنظرم با مراعات کردن میشه مبتلا نشد ..یکم هوا سرد بشه که شرایط سختتره ..اینجوری کرونا نگبریم حتما دی ...

دریا و بیرون رفتن ک مراعات نیست قطعا