2737
2734
عنوان

طلاق

517 بازدید | 42 پست

دوستاني ك تجربه طلاق داشتين من راي دادگاه بدوي طلاقم رو صادر كرده بنظرتون تجديد نظرم همين ميشه؟ براي شما چجوري بود يكم توضيح بدين مرسي هر اطلاعي دارين

خدا هست و خدا هست و خدا هست.....🙏🏻💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره منم تمكينم راي اوليه ب نفعم شد تجديد نظر ردش كرد

اره . واس من با پارتی اینجوری کردن کثافتا 

بمن مهریه ام ندادن هیچی طلاهامم بابام داد بهشون😒

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
اره . واس من با پارتی اینجوری کردن کثافتا  بمن مهریه ام ندادن هیچی طلاهامم بابام داد بهشون😒

واي اخه مگه ميشه من دارم مهريه و نفقه رو ميگيرم خداروشكر دادگاه عسر و حرج من اثبات شد طلاقم صادر شد فقط استرس تجديد نظر و اينا دارم خدا كنه أونم حل بشه

2740
من می‌خوام درخواست بدم میترسم همه میگن درخواست از طرف مردم باشه بهتره شما درخواست دادین به نفعتون شد ...

وكيل بگير من وكيل گرفتم بدون وكيل دست ب هيچ كاري نزن

اره طلاق يكطرفه از طرف من بود

حق طلاق داری؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
واي اخه مگه ميشه من دارم مهريه و نفقه رو ميگيرم خداروشكر دادگاه عسر و حرج من اثبات شد طلاقم صادر شد ...

عسر و حرجت رو چطور ثابت کردی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
جلسه بدوی حضوری بود!؟ ادله شما چی بود!؟

اره عزيزم حضوريه منو پنج شش سال تو عقد گذاشته ازار و اذيت روحي و رواني ك خداروشكر قاضي قانع شد و فهميد كي راست ميگه كي دروغ اون كه الكي ميگفت زندگيمو ميخوام هه

واي اخه مگه ميشه من دارم مهريه و نفقه رو ميگيرم خداروشكر دادگاه عسر و حرج من اثبات شد طلاقم صادر شد ...

انشالله ک حل میشه . من اخرش ریدم ب قاضیه فشش دادم زنگ زده نگهبانی فلان اومدن میگفتن برو بگو ببخشید وگرنه توهین ب قاضی۳روز زندان داره میتونه حکمـ طلاق نده 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2706