2733
2734
عنوان

جنین عرضی

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 21 پست
اینترنت و ولش کن عزیزم از دکترت بپرس هرچی اون میگه درسته.الکی هم نگران نباش🌹

چون نتونست رشد و بررسی کنه رفتم نت خودم ناراحت شدم چمیدونم خواهر هرچی هم بگی عادت شده تا ی چی میشه برم سرچ کنم

چند سری میرم پیش دکتر میگه اصلا نمیتونم رشد جنین و اینجوری بررسی کنم ...سونوهم نمیتویسه برا شهریور م ...

منم بیستو نه هفته ام /همین استرسی که داری برات خیلی بده تا سی ودو احتمالا بچرخه

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون نتونست رشد و بررسی کنه رفتم نت خودم ناراحت شدم چمیدونم خواهر هرچی هم بگی عادت شده تا ی چی میشه ب ...

وایسا دکترت تشخیص شو بگه منم همینطورم ولی دیگه برای جنین‌وبارداری زیاد به حرفشون اطمینان نمیکنم ☺

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
باشه مرسی عزیزم

خواهش میکنم‌گلم‌مراقب خودت و نی نیت باش🌹❤

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....