2733
2734
عنوان

جنین عرضی

264 بازدید | 21 پست

سلام من الان یک ماه و نیمه ک جنینم از حالت عرضی خارج نمیشه و الانم ۳۱ هفته ام ...خواستم بدونم کسی بدونه مثل من؟اینجور موقعه ها جنین و چند هفته میگیرن چون شنیدم عرضی خطر ناکه

فکر کردم نوشتی جنین عوضی 😂😂😂😂

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه بچرخه که هیچی اگه نچرخه فکر کنم ۳۸هفته سزارین کنن.ولی فکر نکنم خطری باشه دکترت گفته؟

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2738
اگه بچرخه که هیچی اگه نچرخه فکر کنم ۳۸هفته سزارین کنن.ولی فکر نکنم خطری باشه دکترت گفته؟

دکتر نه چیزی نگفت اینترنت سرچ کردم گفته .....گفت تا هفته ی ۳۵ احتمال حرکت هست ولی برا من یک ماه و نیمه تکون نخورد

یعنی سر بچه ب پهلو چب پاهاش پهلو راست اومده واسه یکی برعکس باشه سونوی من این نوشته

متوجه شدم عزیزم چندهفته ای شما/انشالله که میچرخه نگران نباش خدا مواظبشه هیچ بدیی نداره

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
دکتر نه چیزی نگفت اینترنت سرچ کردم گفته .....گفت تا هفته ی ۳۵ احتمال حرکت هست ولی برا من یک ماه و نی ...

اینترنت و ولش کن عزیزم از دکترت بپرس هرچی اون میگه درسته.الکی هم نگران نباش🌹

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
متوجه شدم عزیزم چندهفته ای شما/انشالله که میچرخه نگران نباش خدا مواظبشه هیچ بدیی نداره

چند سری میرم پیش دکتر میگه اصلا نمیتونم رشد جنین و اینجوری بررسی کنم ...سونوهم نمیتویسه برا شهریور میخواد بنویسه

2706