2733
2734
عنوان

چرا تایپیک شهدا رو تعطیل میکنید

203 بازدید | 18 پست

تو رو خدا این چه کاریه اگه کسی خوشش نمیاد نیاد تو تایپیک چرا گزارش ؟همه ماها به خون شهدا مدیونیم ارامش امروزما مرهون فداکاری اون عزیزانه ما روحمونو با خوندن سرگذشتشون صیقل میدیم چرا بعضیها انقد بی انصافن نمیخای بخونی نیا تو تایپیک دیگه چرا گزارش میز  نی  

فک کنم نی نی یار بسته

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
elahemilany98@

سلام نه عزیزم  دوباره گزارش  الکی زدن 

تاپیک ها هیچ مشکلی نداره و هیچ وقت نی نی یار نبستن تاپیک ها رو 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام نه عزیزم  دوباره گزارش  الکی زدن  تاپیک ها هیچ مشکلی نداره و هیچ وقت نی نی یار ...

سلام

منم خیلی ناراحت شدم

دو روزه میام میبینم تعطیل شده

به فرض که گزارش بزنن ، اچنا نباید تعطیلش کنن

خانم میلانی ، ازاین به بعد تاپیک رو قفل کنین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2740
سلام منم خیلی ناراحت شدم دو روزه میام میبینم تعطیل شده به فرض که گزارش بزنن ، اچنا نباید تعطیلش ک ...

سلام عزیز دل .‌ ممنون🌿🌹🙏🙏

چشم🙏 .. به فکر روال جدید هستم برای تاپیک ها 💞💞⁦❤️⁩💞💞💞💞

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بعضیا با مخالفت کردن با شهدا میخان بگن مثلا خیلی روشنفکرن🙄🙄🙄🙄

درحالی که نفس کشیدنمون رو مدیون شهدا هستیم☺

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
بعضیا با مخالفت کردن با شهدا میخان بگن مثلا خیلی روشنفکرن🙄🙄🙄🙄 درحالی که نفس کشیدنمون رو مدیون ش ...

تاپیک رو دوباره نی نی یار  ظهر باز کرده بودن اما من اطلاع نداشتم آنلاین نبودم و تاپیک هم باز بود و دوباره پر بازدید بوده و در قسمت داغ ترین و دوباره ترکوندنش ..🤔😄

بعضیا با مخالفت کردن با شهدا میخان بگن مثلا خیلی روشنفکرن🙄🙄🙄🙄 درحالی که نفس کشیدنمون رو مدیون ش ...

حرف حق 👌

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706