2733
2734
عنوان

تجربه هاتونو بهم بگید

294 بازدید | 23 پست

من یه خواهر دارم که یه سالو نیم از خودم کوچیک تره ولی رفتارای خیلی بچگانه ای داره و اصلا نمیخاد بزرگ بشه هر چقدرم که باهاش صحبت میکنم قبول میکنه ولی به دو دقیقه نمیکشه بر میگرده سره جای اول مثلا هنوز تمایل نشون میدع که با بچه های ۶ یا ۷ ساله بازی کنه توی مدرسه دوستی نمیتونه پیدا کنه چون رفتاراشون به هم نمیخوره توی جمع نمیتونه صحبت کنه چون وقتی حرف میزنه مثل بچه های ۵ یا ۶ سالس حرفاش منم که باهاش صحبت میکنم باهام لج میکنه واقعا دیوونه شدم از دستش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم کودک دردنم زندس

عزیزم این نمیشه فعالیه کودک درون منم کودکه درونم فعاله 

فعالیه کودک درون یعنی شیطنت های بچگانه در مواقع خاص  

ولی این یعنی بزرگ نشدن یعنی موندن توی دوران کودکی و این فاجعس

این مشکلی نیست که با حرف زدن درست بشه!! خواهر شما رشد اجتماعی اش به دلیلی کافی نبوده،...لازمه مشاوره ...

مامانم مشاوره بردش ولی خوب نشد البته چند سال پیش یه تایمی خوب میشه بعد دباره بر میگرده سره جای اول

من بیشتر از ۳۰سالمه تو جمع ترجیح میدم با بچه ها سرگرم باشم بخصوص ک معمولا همه در حال غیبت کردن هستن ...

نه نه عزیزم این فاجعس مثلا خواهر من با ۱۷ سال سن هنوووز با بچه ها دنبال بازی میکنه فکرشو بکنید وقتی عیده یا دوره همیه ما مثلا ۳۰ تا مهمون داریم خواهر من حتی بلد نیست چایی دم کنه یا مثلا مامانم بهش میگه دنیا برنج خیس کن برنجو میریزه توی ابکش اب میگیره روش 

یا اینکه مامانم باید بهش بگه دنیا برو حموم دنیا موهاتو درست ببند یا دنیا جلوی مهمون دراز نکش 

2738
اگه هنوز دانشگاه نرفتن ،برن بهتر میشن یا اینکه برن سرکار ،کلا اگه تو‌محیط های بیرون باشن بهتر میشن،م ...

اصلا از نهم دیگه نرفت مدرسه گوف دوس ندارم مدرسرو

مسئولیت ندادن متناسب سن به بچه ها، رفتار بیش از حد کنترلگر پدر و مادر و بزرگ ترها، جلوگیری از رابطه بچه ها با همسن و سالان، محدود کردن بیش از حد بچه، نداشتن روابط خانوادگی با فامیل و دوستان..همه موثره..به هر حال باید این قدر پیگیری کنید و مشاوره خوب پیدا کنید تا مشکل حل بشه..این مشکل یه روزه به وجود نیامده که سریع حل بشه...

عزیزم به نظرم باید بهش مسوولیت بدین مثلا یه روز شما و‌مامانتون خونه رو بدین دستش و بهش بگین غذا درست ...

عزیزم اینکارم کردیم ولی خونرو ترکیده بهمون تحویل داد😫😫

پس بفرستینش سر کار مثلا تو یه کارگاه خیاطی یا کلاس گلدوزی یا طراحی باید بره تو‌محیط اجتماعی ‌و در مع ...

مامانم پارسال گذاشتش کلاس زبان ۶ ماه رفت ولی هنوز حروف الفابت رو نمیتونه بنویسه 

مامانم پارسال گذاشتش کلاس زبان ۶ ماه رفت ولی هنوز حروف الفابت رو نمیتونه بنویسه 

اینجور ک میگی بایداز بچگی  مشکل داشته  باشه 

چطور اونموقع توجه نکردید؟

تو یادگیری و اینجور چیزا باید بیشتر دقت میکردید 

ازش پرسیدی وقتی بازی میکنه چ حسی داره؟یا فکر نمیکنه بقیه درموردش چی فکر میکنن؟

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2706