2737
2739
عنوان

موی پسرمو فر کنم اسیب میرسه بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 56 پست
یه روش بگم؟ یع عالمه ادامس بچسبون سرش بعد ببر تو حموم بگو وای خدا پاک نمیشه بعد بچتم یه کوچولو گری ...

کورمون نکنی بااین راهکارت🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
خخ ن کوتاه کردیم مثلا بازم بلند کش میبندم کامل تو کش میاد نبندم جلو چششه

پسرمن تاکمرش بلند شده بود فر بودن نه خیلیا بعد ی روز بردم  کوتاه کردم راحت شد پسرمم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه بار موهام تا چشم اومد  پدرم دراومده بود بس که سرم سنگین بود

پسرم موهاش یکم بلند میشه گریه میکنه یبارم دور ازچشم من موهاشو باقیچی زد خراب کرد پسربچه هازیاد دوس ندارن کلا

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
ناراحت بشم؟😰😭😭😭

😂❤❤🍉ن بابا دخترم

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2740
اخه ضربه خوردم ضربه روحی   دیگه غلط کنم قبول کنم

نچ ای ببم🤦🏻‍♀️عشق مجوزی ب درد نمیخوره پسرم

🤪باش

😃👋🏻

2706