2733
2739
عنوان

موی پسرمو فر کنم اسیب میرسه بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مغزش اسیب میزنه.. پوستشون نازکه هنوز غصروفاشون کامل استخونی نشده مواد شیمیایی به سرش نفوذ میکنه.. ناراحت شدن شوهرت خیلی بهتر از به خطر انداختن جون بچته

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊
2731
شوهرت خودش موهاشو بلند کنه ببینه خوشش میاد میتونه تحمل کنه؟ اصلا طبیعت پسربچس موهاشو کوتاه کنی چراا ...

یه بار موهام تا چشم اومد  پدرم دراومده بود بس که سرم سنگین بود

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉

عزیزم موادصاف وفربرای مابزرگسالهاضررداره چه برسه به پوست بچه 3سالع کوتاهش کن انگورکه نمیاره حیف باشه بعدن اگه خودش خاس موهاشوبلتدکنه ولی من عاشق موهای صافم😍موهای خودموبچه هام عین فنرپیج میخوره😭

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2740
بدبختو کوتاه کن موهاشو انقدر سخته که نگو

خاعک توسراونایی ک درخواست دوستی دادن بت چ منتیم سرشون گذاشتی توامضات🥴🤦🏻‍♀️

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
😂

والا🥴😂🤦🏻‍♀️

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

یه روش بگم؟

یع عالمه ادامس بچسبون سرش بعد ببر تو حموم بگو وای خدا پاک نمیشه

بعد بچتم یه کوچولو گریه میکنه

نتیجش میشه پسر کچل😂😂😶

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2706