2737
2739
عنوان

حس ششمی قوی

127 بازدید | 11 پست

خانمای گل

نمیخوام ادعا کنما

ولی حس ششم قوی دارم

البته هم خودم میدونم

هم دیگران گفتن

الان خودم نیاز ب یه حس ششمی

خیلی قوی دارم.. 

میخوام برام یه حدسی بزنه. 

مغزم الان برای خودم همراهی نمیکنه 

لطفا لطفا هرکی این حس رو داره

خواهرانه کمک کنه

متولد مهر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم ولی فقط برای کسایی که میشناسمشون راستش نثتاحالا برای کسی ناشناس حدس نزذم و بهش فکر نکردم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2728
خب یکبار امتحان کن .شاید برای کسایی که نمیشناسی جواب داد.

اخه چطور بگم مولا مثل الهامه برام یهو نشستم مثلا یاد فلانی میفتم قطعا خبرش ازش بهم میرسه یا به هرچی فکر کنم و خوابشو ببینم تعبیر میشه از رو چهره م میتونم شخصت ادمارو تا حدودی و حسشون به خودم رو بفهمم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2738
الان بنظرت من چه شکلیم؟

نمیدونم خوب گلم گفتم که تاحالا اصلا نه بهش فکر کردم نه امتحانش کردم