2737
2734

کلافه شدم دیگه😔دیگه اصلاازخانواده شوهرم خوشم نمیاد.خیلی دورویی توکارشونه ...حرفی چیزی میزنن بهم من میام به شوهرم میگم میگه بمن چه ربطی داره این چیزاروبمن نگو.میدونم کارم درست نیس😧ولی تانگم آروم نمیشم😑😳😳چیکارکنم بنظرتون.

اولای ازدواج خیلیییی باهام خوب بودن دیگه الان که سه سال گذشته چندوقته سردن یه جورین ..نمیدونم چرارفتارشون برام مهمه ..چیکارکنم که بی تفاوت باشم😳😳😳

یکم‌سیاست داشته باش.دوطرفو تو مشتت نگه دار.با حرف بردن اوردن روز بروز بیشتر از چشم شوهرت میفتی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا مثل خانواده شوهر من خیلی دو رو هستن 

اصلا من تو عمرا به جون تک دخترم ادمایی مثل اینا ندیدم 😐😐

دست از سرم هم برنمیدارن هر روز اینجان ولی تازگیا دارم یاد میگیرم خودم بزنم به پررویی

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
منم شرایطم مثل توبود فقط رفت وامدتو کمتر کن اینجوری جنگ روانی ایجاد میشه توخونت دیگه رفت وامد ندارم ...

وقتی کم برم که دیگه هیچی!!!هی روشونومیچرخونن ازآدم یاباکنایه میگن چ عجب ازینورااا

2738
دقیقا مثل خانواده شوهر من خیلی دو رو هستن  اصلا من تو عمرا به جون تک دخترم ادمایی مثل اینا ندی ...

بخدامن خیلی باهاشون صاف وساده رفتارمیکنم ولی اونا....

ازصاف وساده بودن رفتارخودم بدم میاد...

همینکارونمیتونم بکنم دیگه😔😔😔

خب اخه چیزی نیس ک من الان بهت یاد بدم گلم.کتاب زنان زیرکو بگیر بخون.خیلی بهت کمک میکنه.اصلا شوخی نگیر.بی سیاستی پایه زندگیتو شل میکنه.کم کم از چشم همه میفتی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم