2733
2734
عنوان

بچه هاا فک میکنید تکلیف این همه مجرد توو کشور چی میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4454 بازدید | 248 پست

اگر کار خو بی پیدا کنه به درآمد مناسب زندگیش برسه دوستای خوبی داشته باشه  اگر خیلی به فرزند علاقه داره میتونه از پرورشگاه بیاره   

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه فکر کردی بچه های این دوره زمونه پدرمادر نگه میدارن؟؟ 

عزیزم منظورم بچه نبود.همسر منظورمه 

آدمی که حرف دیگران، نه بهش اعتماد به نفس میده نه تخریبش میکنه قطعا جای درستی ایستاده .
کاری به سن و شغل ندارم  به خاطر ازدواج ناموفق قبول نمیکردم  البته یه درصد احتمال داشت اگ ...

دنبال موقعیت اش نیستم

خودمون معمولی هستیم

اینا هم یکم بالاتر

قدش هم 173 

واسه همین مردد هستم

هنوز امید دارم با این سن خواستگار بهتری بیاد 😄

2728
کلا زندگی رو واسه همه( به جز یه درصد کمی)سخت کردن،پیر ،جوون،مجرد ،متاهل،همه به سختی زندگی رو میگذرون ...

واقعن ممنون جواب درست حسابی ومنطقی 

گل مریم 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗همیشه به یادتم💞
من به همسرم اجازه دادم که میتونه همسر دوم اختیار کنه با وجودی که خودم هیچ مشکلی ندارم و می‌خوام بقیه ...

یعنی واقعا از اینکه همسرت یه خانوم دیگه رو هم تواغوش خودش داشته باشه ناراحتت نمیکنه؟؟؟؟

شاخکام زده بیرون از این حرف شما😒

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
2740
اگر اجازه میدادن مردا زن دوم بگیرن الان هیچ دختری مجرد نبود    

ایشالا شوهر تو ۵ تا زن بگیره خوبه؟همتونم تو ی خونه نگه داره😂😂😂😂

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
یعنی واقعا از اینکه همسرت یه خانوم دیگه رو هم تواغوش خودش داشته باشه ناراحتت نمیکنه؟؟؟؟ شاخکام زده ...

چرت میگه بابا

بقول اون دوستمون کسی اگه میخاد کمک کنه دست دوتا جوون رو بگیره که بهم برسن نه اینکه برداره واسه خودش😐

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
من به همسرم اجازه دادم که میتونه همسر دوم اختیار کنه با وجودی که خودم هیچ مشکلی ندارم و می‌خوام بقیه ...

مخالف اسلام هست! 

خدا میگه برید زن دوم بگیرید اگه میتونید عدالت رعایت کنید! نه شما نمیتونید! 

یعنی داره نهی میکنه! 

پیامبر رو اعراب مسخره میکردن چون فقط با حضرت خدیجه زندگی میکردن! ایشون تا زمانی که حضرت خدیجه بودن با هیچکس ازدواج نکردن! برای همین بین اعراب مسخره میشدن! 

رهبر گفتند حتی شوخیش هم گناهه! 

شما و اون خانم هم اگه ادامه بدید نی نی یار تگ میکنم! 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2706