2737
2739
عنوان

نیایین از دست رفته +عکس

1870 بازدید | 92 پست

.. سلام  گلاااا انقدر گفتم تاپیک نزاشتید مجبور شدم خودم بزارم 

من همیشه قبول داشتم نباید دست به صورت بزنی و از فرم طبعیش خارجش کنی 

هر چیزی باشه ولی بازم خوشگله

یه بنده خدایی ازم خواست تاپیک بزارم روم نشد رد کنم .. به شما گفتم ..ولی نزاشتید 

خانما عکس .. فقط از قسمت بینیتون ... بزارید و به همدیگه نظر بدید که ایا نیاز به عمل داره یا نه 

یا مثلا کلا استخون رو عمل کنید 

یا فقط گوشت اضافه رو بردارید 

... پست رو خالی نزارید 

یا علی 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

اصلا نفهمیدم منظورت چیه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اومدیم چی به دست آوردیم  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ای بابا ... دارم میگم بینی ... یعنی دماغ 

یکی ازم خواست تاپیک بزارم 

که ایا نیاز به عمل داریم یا نه بهم نظر بدیم 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

سلام نی نی سایتیا من تازه وار شدم میخوام امضامو ثبت خودم میگه از امکانات ویرایشگر استفاده کنید امضام ثبت نمیشه چ کنم 

ببخش اسی 

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون
2738
من یک سال ونیم عمل کردم چطوره

خیلی خوب شده راضی هستی 

البته من بخاطر همسرم 

نمیدونم چیکا کنم

سلام نی نی سایتیا من تازه وار شدم میخوام امضامو ثبت خودم میگه از امکانات ویرایشگر استفاده کنید امضام ...

اشکال نداره گلم 

منم نمیدونم

پست بزارید 

یکم بهه همدیگه کمک کنید😂

سلام نی نی سایتیا من تازه وار شدم میخوام امضامو ثبت خودم میگه از امکانات ویرایشگر استفاده کنید امضام ...

نیتتو خالص کن تا امضات ثبت بشه 

خلوص نیت و ایمان ، تقوا و عمل صالح باید ب حد نصاب برسه 

خیلی خوب شده راضی هستی  البته من بخاطر همسرم  نمیدونم چیکا کنم

ببخشید ولی تو دوتا تاپیک دیده بودم گفتی مجردی که🙄

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2706