2737
2739
عنوان

رودخانه نزدیک تهران

1316 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها میخوایم با خانواده بریم یه جایی خونه واقعا پوکیدم خودمون تهرانیم. روخونه یا جایی که آب داشته باشه و رفتید و خوشتون اومده رو میشناسید بگید . جز کن سولوقون و فشم و جاجرود اینا . زیاد دور نباشه چون میخوایم بریم و زود بیایم 

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲

کردان 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😕من شوهرم گفت بیا بریم چالوس دارم خسته میشم جایی نرفتیم .

ولی من قبول نکردم 🙁خیلی میترسم😣😣چندشمم میشه😐😐😷😷

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

روستای وردیج اتوبان همت خیلی خوبه رودخونه هم داره پر کوهو کمر

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
2738

خوش بحالت .منم میام

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

ماکه مازندرانیم اکثر جاهای رودخونه و اینارو بستن

ولی انقده دلم دریا میخواد ولی میترسم 

شاید امشب با ماشین رفتیم بابلسر دوردور

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 
هفته پیش اونجا بودیم خیلی خوب بود

آره ما هم تازه کشفش کردیم، پارک بزرگ و قشنگیه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706