2733
2734
منظورت چیه

منظورم اینه که خیلی از پدرومادرای ایرانی قبول نمیکنن دخترشون مجرد بره خونه ی جدا واسه خودش زندگی کنه بجز تعداد خیلی کم شاید انگشت شمار

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
ازخانوادم خوشم نمیاد همش ناله مریضی بدبختی شب زود بیاد کجا میری خستم کردم.شما از۲۵مستقل شدی؟

دخترخاله ام از 22 سالگی مستقل شد تو یه شرکت کار میکنه و الان دیگه تقریبا 25 سالش هست. 

کلی دوست داره و واسه خودش باشگاه و مسافرت میره و خیلی هم دختر خوب و عاقلیه. 

پول هزینه هاش هم خودش جمع کرده و میده البته گهگاهی نیاز داشته باشه پدرش هم یه مبلغی بهش کمک میکنه. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم اینه که خیلی از پدرومادرای ایرانی قبول نمیکنن دخترشون مجرد بره خونه ی جدا واسه خودش زندگی کنه ...

من اطرافم زیاد دیدم اتفاقاازفرهنگای مختلف با وضعیت های مختلف فقط مخصوص قشرثروتمند نیس خودمن از طبقه متوسط بودیم ازمن پایینتر وبالاترهم زیاد دیدم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2731
خوشبحالش

اره خوشبحالش ولی واقعیتش سختی هم کم نکشید اونم مثل شما یکم مشکلات داشت ولی سعی کرد رو پای خودش بایسته و الان خداروشکر از پس خودش برمیاد. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

بنظرم اگه آدم خودش خونه داشته باشه آره میشه خانوادشم اجازه بده...وگرنه با این قیمتا اجاره کردن خیلی سخته وتو جای خوب هم اجاره نکنه یه دختر بهش گیر میدن ....تو شهرما که به یه دختر همون شهر خونه اجاره نمیدن....مگه اینکه از یه شهر دیگه باشه...

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
من اطرافم زیاد دیدم اتفاقاازفرهنگای مختلف با وضعیت های مختلف فقط مخصوص قشرثروتمند نیس خودمن از طبقه ...

آخه اونوقت سخت میشه دیگه...اگه ثروتمند باشن خیلی راحته ...خونه از خودش میشه وهیچکسم بهش گیرنمیده...وگرنه اجاره دادن کار راحتی نیس....طرز فکراهم بین قشر پایین خیلی فرق داره با اونا

2738

وای تو رو خدا برا منم دعا کنید بتونم مستقل شم😔

استارتر جان برات آرزو میکنم بهترینا برات پیش بیاد

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
آخه اونوقت سخت میشه دیگه...اگه ثروتمند باشن خیلی راحته ...خونه از خودش میشه وهیچکسم بهش گیرنمیده...و ...

هرکسی تصمیم ب استقلال میگیره حتما فکرمخارجشم میکنه من مستاجرم تومنطقه یک شهر وکلاسرمایه دارا وپولدارتوخیابون ومنطقه من هستند دلیل نمیشه  پله پله ادم رشد میکنه اگر هدف از استقلال پیشرفت باشه اگ فقط تفریح و خوشگذرونی و بی بندوباری باشه ک نه من مورد دومم زیاد دیدم چون خانواده سختگیربودن مستقل شدن ک ب بی بندوباریشون برسن بستگی ب خودفرد داره

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

قانونا وقتی شخص ب سن رشد ک معمولش 18هستش رسید میتونه مستقل زندگی کنه ...من خودم عاشق استقلالم البته متاهلم ولی تاحدودی استقلال نسبی دارم خب بخاطرشرایطم کامل نیست ولی اگ فکرمیکنی میتونی بااین اوضاع از پس مخارجت بربیاری و موفق تری خب جداشو وگرنه اگر فقط بخاطر یه سری مسائل جزئی هستش خودتو زیادتوی دردسر ننداز...😃🤪

ایشالا میشه عزیزم چندسالته؟شاغلی

ممنون عزیزم. 19 سالمه،جیگرم خونه از خانوادم😢

نه فعلا درس میخونم. بعدشم میخوام مدرک مربیگری بدنسازی و تکواندو بگیرم به امید خدا. تا دو سال آینده شاغلم!

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
هرکسی تصمیم ب استقلال میگیره حتما فکرمخارجشم میکنه من مستاجرم تومنطقه یک شهر وکلاسرمایه دارا وپولدار ...

چند میدین اجاره ؟ آپارتمان گرفتین ...حتما درآمدت زیاده

2706