2733
2739
عنوان

امان امان امان

208 بازدید | 18 پست

... از بعضی پدرمادرا 

کنترلگر ها...

شماهام اذیت میشین مثه من؟

ک سر کوچکترین مسئله ای بهتون گیر میدن؟

ینی باس تا آخر عمر اینطوری زندگی کرد؟

چرا برا آدم شخصیت مستقل قائل نیستن؟ اگه واقعنم کارمون تو بعضی موارد اشتباه ب نظر برسه ، بازم این اشتباه بودن اون کار نظر اوناس ن ما ، این اختلاف نظر و نگرشه ، چرا نگرش ما رو ب رسمیت نمیشناسن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دختر ده ساله دارم متاسفانه همین رفتار و باهاش کردم خیلی پشیمونم خیلی،،،،دخترم خیلی با ادبه هر جایی میره ازش تعریف میکنن تو مدرسه از لحاظ درس و تربیت نفر اوله ولی متاسفانه اعتماد به نفس نداره فکر کنم به خاطر اخلاق مسخره منه

2728

مگه الان تاپیک نزدی چرادوباره میزنی اخه گلم.

اونجاهم اکثرا همه گفتن پدرمادرشون کنترل گراهستن.

عزیزم کنترل گرا تو اکثر کشورها تواکثرخانواده هاهست

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
من یه دختر ده ساله دارم متاسفانه همین رفتار و باهاش کردم خیلی پشیمونم خیلی،،،،دخترم خیلی با ادبه هر ...

چقدر عالیه ک ب این قضیه ام فک کردی

دختر تو برندس اما موفق نیس، تو زندگیش

پدر مادر من کنترل گر نبودن اما بازم از یک سرس نگرانی هاشون و دلشوره هاشون واقعا ناراحت میشدم ....

الان که ازدواج کردم و دارم برای بچه اقدام میکنم هنوز بچه نیومده نگرانشم . این خصلت پدر و مادرهاست . تا پدر و مادر نشیم نمی فهمیم.

البته باید یک تعادل برقرار کرد که این نگرانی ها جلوی رشد شخصیتی بچه رو نگیره

2738

مادرم بهم گیر نمیدادپدرمم همینطور خودم راهمو فکرموانتخاب کردم تحمیل نظری نکردن

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
من یه دختر ده ساله دارم متاسفانه همین رفتار و باهاش کردم خیلی پشیمونم خیلی،،،،دخترم خیلی با ادبه هر ...

پسر دخترخاله من هم همین طوریه پارسال کنکور رتبه اش تک رقمی شد تو ریاصی عالیه توی زبان و کامپیوتر و تکنولوژی اما اصلا اعتماد به نفس نداره دکتر گفت بخش اعظمش بخاطر کنترل گرا بودن والدین هستش چون از کودک فرصت آزمون و خطا رو می گیرن. الان خداروشکر رو دومی خیلی بهتر عمل می کنه

چقدر عالیه ک ب این قضیه ام فک کردی دختر تو برندس اما موفق نیس، تو زندگیش

اره دقیقا دلم میخواد مستقل باشه زرنگ بار بیاد ولی متاسفانه اینجوری نیست حتی برای خوردن یه لیوان آب میاد ازم اجازه میگیره اومدم بچه رو تربیت کنم اینطوری شد خاک تو سرم

پسر دخترخاله من هم همین طوریه پارسال کنکور رتبه اش تک رقمی شد تو ریاصی عالیه توی زبان و کامپیوتر و ت ...

واییییئ دقیقا دختر من ریاضیش عالیه طوری که اشتباه معلمش رو تو کلاس پیشرفته ریاضی گرفت تو مساله ریاضی،،،،چند بار معلمش بهم گفت سما واقعا عالیه یه چیزی فراتر از سنشه ولی متاسفانه اعتماد به نفس نداره دلم میخواد از این به بعد بهش پر پرواز بدم تا بپره دلم میخواد مستقل بشه ولی متاسفانه نمیدونم از کجا شروع کنم

واییییئ دقیقا دختر من ریاضیش عالیه طوری که اشتباه معلمش رو تو کلاس پیشرفته ریاضی گرفت تو مساله ریاضی ...

الان که کرونا هستش ، به جای سمینار از وبینار استفاده کنین . وبینار های مربوط به عزت نفس و سخنرانی در جمع و اعتماد به نفس رو ثبت نام کنید تا شرکت کنه. سعی کنید بهش نسئولیت بدین مثلا هتل میرین کارای رزرو و پذیرش رو بهش بسپارید. خرید می رین اجازه بدین خودش بیشترین مشارکت رو داشته باشه. گاهی مواقع پیغامی برای دیگران دارین ازش بخواین که از طرف شما حضوری یا تلفنی پیغام رو برسونه. با خودتون ببرید خرید .....کلا درگیرش کنید 

2706