2733
2739
عنوان

لطف کنید ج بدین دارم روانی میشم

293 بازدید | 14 پست

مامانای گل ماه دوم بارداریم سونو گفت بچت سالمه قلبش تشکیل شده فقط یکم خون دور ساک حاملگی هست با استراحت جذب میشه از قبل سونو ی ترشحات مث آب بینی کرم تیره و یاسی قاطی کن صبح ها ازم دفع میشه دلیلش چیه دل درد پریودی دارم ولی ن زیاد  شیاف استفاده میکنم. راهنمایی کنید لطفا عزیزااااان

با استراحت رفع میشه 

شیاف هم داره 

نگران نباش 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینجوری بودم جذب شد 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

اون خون رو‌بهش میگن هماتوم با مصرف دارو و شیاف حل میشه ولی 

برای ترشحاتت برودکتر احتمالا عفونت داشته باشی

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
2738

والا نمیدونم ولی همون که دکتر گف انجام بده حتما استراحتت زیااااد باشه..راه نرو..استرسم خوب نیس

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
 گلم بعد چند روز جذب شد و هماتومت چند سی سی بود؟؟؟

به هم اندازشو نگفت ولی تو سونوهای بعدی جذب شده بود دوستم ولی هفده میلیمتر بود هماتومش اونم خونریزی داشت ولی با استراحت مطلق جذب شد و خداروشکر الان ماه اخرشه دیگه من خودم دخترم سه ماهشه الان 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706