2733
2739
عنوان

وای دارم از نگرانی میمیرم

825 بازدید | 41 پست

الان قند مامانم گرفتم قرص میخوره 

330 بود 

خیلییییی بالا بود برا کسی ک قرص هم میخوره 

مامانم قبلا هم زخم دیابت گرفته هم چشمش در اثر دیابت مشکل پیدا کرده کلی هزینه کرده 

نکنه باز بزنه چشمش 😭😭😭

چرا اخه رعایت نمیکنه 

چرا رعایت نمیکنه ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام منم مامان و بابام دیابت دارن 

دختر عمم مثل مامان شماست زخم دیابت و درگیری کلیها و چشماش قندش روی ۶۰۰/۷۰۰

الان امده رو ۷۰ 

یه راهکار دارم که هر دیابتی انجام داده جواب گرفته 

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
2738

هم دردیم مامان منم الان پاش تو پانسمان از زخم دیابتی قند به یه کلیه اش اثر کرده روزی چهار تا قرص میخوره سه نوع انسولین میزنه 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید
سلام منم مامان و بابام دیابت دارن  دختر عمم مثل مامان شماست زخم دیابت و درگیری کلیها و چشماش ق ...

والا بگو عزیزم 

هر چی بهش میگم شبا برو یکم پیاده روی اخه منطقه خونشون یه جوری ک پشتش کوه و سرسبز و خلوت هست هواش عالیه همینطور نشسته تو خونه 

چمیدونم والا دیشب نشسته ته هندونه میخوره 

اگه رعایت نکنه که حالش بدتر میشه 

بهش بگو که این کاراش ناراحتت میکنه 

بگو چرا فکر سلامتیت نیستی 

همش نگرانتم غصه ت رو میخورم 

بگو دلت برام نمیسوزه 

شاید این حرفا اثر کرد 

بگو خدای نکرده اتفاقی برات بیفته من چی کار کنم 😔😔

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

هندوانه ابوجهل رو کامل بکوبید و پودر کنید بعد بریزید تو پوکه کپسول (چون خییییلییی تلخه) هر روز صب یدونه بخوره دکتر طب سنتی تجویز کرده واقعا محشره 

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
هم دردیم مامان منم الان پاش تو پانسمان از زخم دیابتی قند به یه کلیه اش اثر کرده روزی چهار تا قرص میخ ...

من مامانم دو ماه بیمارستان بود چ زجری کشیدیم میخواستن پاش قطع کنن 

عبرت نمیشه براش 

من مامانم دو ماه بیمارستان بود چ زجری کشیدیم میخواستن پاش قطع کنن  عبرت نمیشه براش

دقیقا دختر عمه من تو سن سی سالگی با یه دختر بچه این شرایط رو داشت

اگه رعایت نکنه که حالش بدتر میشه  بهش بگو که این کاراش ناراحتت میکنه  بگو چرا فکر سلامتی ...

انقدر بهش گفتم میگم قند 330 برا کسی ک قرص میخوره و اونم ناشنا وحشتناکههههههه تو باید الان قندت 100 باشه 

چندین ملیون برا چشمت هزینه کردی اگه دوباره برگشته باشه! 

2706