2737
2739
عنوان

کاش........بمیرم این زندگی تموم بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم دقیق مشکلتون چیه و نمیشه برای هر مشکلی طلاق تجویز کرد چرا که ممکنه همین مشکلات رو با همسر بعدی هم داشته باشی..

اشکال شما در این بود که مشکلات رو حل نکردی و رفتی سر خونه و زندگی..

الان هم از مشکلاتت لیست بگیر و روزانه بهش فک کن ببین علت وجود هر مشکل کدومتون هستید و سهم شما چقدره؟ و به نوبه ی خودت سعی کن حل کنی سهم خودت رو از مشکل و از طرفی اگه همسرت این روحیه رو داره ایشون رو در جریان لیست بگذار و اگه روحیه این جوری نداره خودت یک جورایی خیلی غیر مستقیم از مشکلاتت بگو و این که دوست داری روابطت خوب بشه..

و حتما سعی کن غیر مستقیم و اروم اروم با استفاده از زیرکی های زنانه ات روابط با خانواده اش رو خیلی کم کنی ولی یادت باشه اروم اروم

مگه قراره همه بمیرن تا قدر زندگی تو بدونی همین که سقف بالا سرته شکر خدا کن همین که دوستت داره و طلاق ...

بابا داره میگه کنارش اذیته اینکه پیشش داره زندگی میکنه عذاب میکشه بعد شما میگی خداروشکر کنه که دوسش داره؟این ازخداشه دوسش نداشته باشه و ولش کنه😂

2728

اونموقع باید طلاق میگرفتی خودتو راحت میکردی ک نکردی!!!پس بشین زندگیتو درست کن...مازنیم بخواییم پای ی زندگی وایسیم ودرستش کنیم مسلما درستش میکنیم!!!

برای شفای پسرم یه صلوات بفرستید  

کدوم رفتار و حرفش ناراحتت میکنه ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2740
بابا داره میگه کنارش اذیته اینکه پیشش داره زندگی میکنه عذاب میکشه بعد شما میگی خداروشکر کنه که دوسش ...

من باور نمیکنم این حرف ها ناز های ما زن هاست اگه واقعا کسی پیش کسی اذیت بشه و به اون مرحله برسه چمدونشو میبنده و برای همیشه میره کاری که مامان عزیز من با وجود دو تا بچه بعد ۲۳ سال زندگی مشترک انجام داد دقیقا پونزده سال پیش و از اون روز ریخت نحس بابامو ندیدم  چون اذیتمون میکرد حاضر شدیم مثل سگ اواره بشیم و مثل تراکتور کار کنیم ولی ریختشو نبینیم اونم نمیخواست طلاق بده ولی اگه کسی واقعا بخواد جدا شه جدا میشه 

2706