2737
2739
عنوان

نظرتون درباره قیافه این دختره چیه،(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 66 پست
وا نظرم هم نمیتونم بدم نکنه باید از تو اجازه بگیرم؟؟؟شبیه دختر روستاییه که هر روز شیر میدوشه

من که عکسی ندیدم ولی نظرات رو خوندم 

ولی می تونستی بگی خیلی سادس .

مگه دهاتیا شاخ ودم دارند که قشر خاصی میدونی. وبه دیگران نسبت میدی.

دوست داری یکی هم برا قیافه تو اینجور بگه؟

متاسفم برای شعور نداشته ت

حرص نخور ممد اینجا اینجوریه😏

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باز دیر رسیدم😭

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
حرص نخور ممد اینجا اینجوریه😏

الان خودش شبیه کرم خاکیه ها😂

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2728
الان خودش شبیه کرم خاکیه ها😂

🤣🤣🤣👌

یزیدتو

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

میشه ببینم عکس رو 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2740
بی احترامی نکن هر موقع تونستی ضجه رو بنویسی بیا حرف بزن 

شعور که نداری ولی اگه عقل داشتی می فهمیدی از عمد نوشتم تا بقیه بخندن وگرنه خودم عقلم از تو بیشتره 

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
هستی؟

اره

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

عزیزم 😍

چه نازه 😍😍😍

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
شعور که نداری ولی اگه عقل داشتی می فهمیدی از عمد نوشتم تا بقیه بخندن وگرنه خودم عقلم از تو بیشتره&nb ...

کاربریتو حفظ میکنم ها هی بی احترامی نکن 

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩

والا بلا به جان مادرم خیلیم قشنگی  

2706