2733
2734
عنوان

چرا اینقد دشمن دارم

151 بازدید | 10 پست

هر کسی سر کوچکترین چیزی باهام قهر میکنه هر وقتم منو میبینن کلی چشم و ابرو برام میان مثلا چند وقت پیش یکی از دوستای صمیمیم که فامیلمونم هستیه سو تفاهمی پیش اومد دقیقا کاری که من کردم عین عروسیشون بود اونوقت با من بدترین شکل ممکن رفتار کردن با عروسیشون هیچ مشکلی پیدا نکردن یه یه دوست دیگم زنگ زده بود به من میخواست بگه بریم بازار من اصلا ندیدم تماسشو بعد رفتم تلگرام دید من انلاینم از اونوقت هی چشم و ابرو برام میاد قهر کرده بیا و ببین 

من نمیدونم خار دارم چمه چرا اینا اینحور میکنن سر چیزای الکی همه خودشونو میگیرن برام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم همه دوستام همین بودن تنهاکاری کع کردم این بود قید همشونو زدم...فامیلام همشون تامیدیدن منو سرگرم میکردن خودشونو یاتحویلم نمیگرفتن منم سعی کردم عین خودشون بشم.خیلی جاها دلم شکست اذیت شدم ولی یاد گرفتم باهرکی عین خووووووودش

خدایاعاشقتم

عزیزم محلشون نده هرکی قهر کرد تو هم قهر کن من جاریم اینشکلیه سر چیزای الکی قیافه میگیره اوایل هردفعه من پیشقدم میشدم صحبت میکردم باهاش حتی چند بار ارش پرسیدم چرا ناراحتی

ولی الان از اول ماه رمضون باهام تو قیافه بود منم کلن سلام هم نکردم بهش بیشتر از یه ماه اینطوری گذشت اخه ت  یه ساختمونیم بلاخره خودش زنگ زد گفت بیا خونه ما ولی با این حرفا هنوزم من زیاد محلش نمیدم فک کرده چه پخیه زرت زرت برا من قیافه میگیره

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊