2737
2739

تو روز چیز خاصی نخور هندونه و انگور و هلو خورد باشیر من یزره هم غذا دارم سکنه میکنم بچم خیلی داغه تورو خدا کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشویش کن شیاف استامینوفن هم خیلی خوبه ندادی شربت یا قطره استامینوفن بده بهش

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
2731

تبشو بگیر 

اگ ۳۹ب بالا شیافت بزن پاشویه کن دایم تا بیاد پایین بعد هر چهارساعت استا بده 

اگ زیر ۳۹استا بده پاشویه من تا بیاد پایین طفلی

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

اگر این کارا رو کردی تا یه ساعت دیگه  بهتر نشد سریع ببرش دکتر تب رو جدی بگیر

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

شیاف بزار... 

روی شکمش و زیر بغلش و خاکشیر بریز تو اب بعد بمال سریع تب و قطع میکنه

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738

عزیزم ! فوری همسرت رو بفرس شیاف استامینوفن بخره یا قطره استامینوفن ، یا شربت پروفن . 

بچه رو با آب ولرم ( نه آب سرد ) پاشو کن ، و صبح حتما دکتر ببر . واسه منم دقیقا همین اتفاق پیش اومده بچم یهو نصف شب بی دلیل تب کرد چیزی نیس احتمالا بخاطر انگور گلوش ملتهب شده .

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

خانما خداهشا پاشویه نکنید کسی رو ک تب داره باعث لرز میشه و گاهی اوقات تشنج پنهان ک بخاطر شوک ب بدن 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
اگر این کارا رو کردی تا یه ساعت دیگه  بهتر نشد سریع ببرش دکتر تب رو جدی بگیر

عزیزم هولش نکن

من چندتا دکتر خوب بهم گفتن تا ۳روز اشکالی نداره

اگ روز چهارم تب بچه خوب نشد بیارینش

عزیزم هولش نکن من چندتا دکتر خوب بهم گفتن تا ۳روز اشکالی نداره اگ روز چهارم تب بچه خوب نشد بیارینش

ولی دور از جون بچه اسی من خواهرم یهویی تب کرد بعدش هم تشنج کرد اون مال وقتیه ک تب با دارو و اینچیزا پایین بیاد 

من قصدم این نیست ک هولش کنم ولی معمولن منشا تب عفونت و در کل باید درمان بشه

ولی دور از جون بچه اسی من خواهرم یهویی تب کرد بعدش هم تشنج کرد اون مال وقتیه ک تب با دارو و اینچیزا ...

اره دیگ درسته اگ با دارو کنترل میشه جای نگرانی نداره

انشالله بچه اسی هم با خوردن استا بیاد پایین

2706