2733
2739
عنوان

چرا بیدارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 49 پست
نمازخوندم و بچم بیدارشده بخوابونمش. حاجت روا بشی ان شاالله

ممنون عزیزم قبول باشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزم انشالله زودتر خوب میشی شبا قبل خواب شربت لیمو و عسل بخور عالیه.من این کارو میکردم جواب داد

مرسی عزیزم ان شالله همیشه تنت سالم و سلامت باشه گلم ....

اره هرشب تا صبح باید اویشن لیمو و عسل بخورم 

آخی عزیزم طوری نمیشه منم دقیقا مثل توام اما حوصله خوردن ندارم

منتظرم دخترم که دنیا اومد تمام شیشه شربتارو دورش بچینم ارش عکس بگیرم بذارم بزرگ شه بش نشون بدم که سرش چیا کشیدم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2728
مرسی عزیزم ان شالله همیشه تنت سالم و سلامت باشه گلم .... اره هرشب تا صبح باید اویشن لیمو و عسل بخور ...

استراحت کن زود خوب میشی اوایلش سخته بعد بهتر میشی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

والله من خوابم میاد خیلی نمیدونم با کی لج کردم😑😑😐😐😐🤣🤣🤣🤣

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
والله من خوابم میاد خیلی نمیدونم با کی لج کردم😑😑😐😐😐🤣🤣🤣🤣

😀 پتو بکش سرت بخواب

من بخاطر بیماریم که کرونا دارم شبها دردم شروع میشه روزا میخوابم برام دعا کنین زودتر خوب شم خیلی سرفه ...

برات دعا میکنم خوب شی ...ببخشید اینجا یکی از معده دردش گف یکی مامانش خوب نبود یکی هم مث شما من اومدم از خوردن و ... گفتم شرمنده

امیدوارم هرکسی هر مشکلی داره حل بشه

2738
منتظرم دخترم که دنیا اومد تمام شیشه شربتارو دورش بچینم ارش عکس بگیرم بذارم بزرگ شه بش نشون بدم که سر ...

دخترت دنیا بیاد همش یادت میره عزیزم.منم تو بارداری سر معدم خیلییییی عذاب کشیدم میسوخت فقط همش با قرص زنده بودم.ولی ماه های آخر بهتر شد

برات دعا میکنم خوب شی ...ببخشید اینجا یکی از معده دردش گف یکی مامانش خوب نبود یکی هم مث شما من اومدم ...

الهی آمین

ممنون از دعای قشنگت

برات دعا میکنم خوب شی ...ببخشید اینجا یکی از معده دردش گف یکی مامانش خوب نبود یکی هم مث شما من اومدم ...

مرسی عزیزدلم ...قربون محبتت  نوش جانت  عزیزم 💚💚💚💚ایشالا همیشه تنت سالم و سلامت باشه 

دخترت دنیا بیاد همش یادت میره عزیزم.منم تو بارداری سر معدم خیلییییی عذاب کشیدم میسوخت فقط همش با قرص ...

انشالله که نه تو داغشو ببینی نه من گلم.شوخی میکنم دارم عشقشو میخورم 

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
انشالله که نه تو داغشو ببینی نه من گلم.شوخی میکنم دارم عشقشو میخورم 

خدا حفظش کنه

2706