2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان صدای ضبط شده هم مدرک به حساب نمیاد ولی ریز مکالمات چرا من با ریز مکالمات کسیو زندان انداخ ...

صدای ضبط شده اصلا ب درد نمیخوره ..اگه شکایت کنم؟

لعنت ب جهانِ تا اَبد غم بودن
مطمئنی؟؟؟ نه حرف عاشقانه بوده نه ناموسی ها

بخاطر ارتباط با نامحرم،البته اگه مدارک کامل و قابل اطمینان باشه.

چون یه موقع اگه شوهر بخواد پیگیری کنه و شکایت کنه می‌تونه اون آقا رو حتی بکشونه دادگاه.

2731
بگو عزیزم اگه بتونم کمکت میکنم 

اگه کسی در زمان حیاتش وکالت بلاعزل یه ملکی رو به کسی دیگه بده و اون شخص با استفاده از اون وکالت خونه رو به نام کسی دیگه کنه درصورت بوت وکالت دهنده این قرارداد باطل میشه یا نه؟

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
صدای ضبط شده اصلا ب درد نمیخوره ..اگه شکایت کنم؟

ن عزیزم فقط ریز مکالمات وقتی میری دادگاه قاضی دستور مکالمه وپیامارو میده حتی متن پیاماشم میدن بهت اونوقت قاضی حکم میده

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
هیچی جسارت نشه میخواستم بپرسم اگر همونی،چیکار کردین طلاق نداد؟ 

نه طلاق بده نیست. نه اینکه دوسم داشته باشه نه. مزدونه بعد از من عرضه ی زن گرفتن نداره. متنفرم ازش. 

2740
بخاطر ارتباط با نامحرم،البته اگه مدارک کامل و قابل اطمینان باشه. چون یه موقع اگه شوهر بخواد پیگیری ...

ارتباطی نبوده اخه یه پیام شوخی بوده مثلا

اگه کسی در زمان حیاتش وکالت بلاعزل یه ملکی رو به کسی دیگه بده و اون شخص با استفاده از اون وکالت خونه ...

بستگی داره داخل اون وکالت چی نوشته اگه نوشته بعد از فوت هم ادامه داشته باشه باطل نیست اما اگه ننوشته باطله البته اگرم بنویسه بازم میتونن باطلش کنن

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
بستگی داره داخل اون وکالت چی نوشته اگه نوشته بعد از فوت هم ادامه داشته باشه باطل نیست اما اگه ننوشته ...

حالا ما اون وکالت نامه رو از کجا میتونیم پیدا کنیم؟ دسترسی نداریم بهش

خب که چی؟

عزیز دلم شما اگ الان باهمسرتون مشکل دارین وقصد جدایی دارین وباکس دیگه اشنا شدید باید بهتون بگم که درهرصورت حتی زنای محرز هم مهریتون بهتون تعلق میگیره واگر بابت پیامها استرس دارید هیچ مشکلی پیش نمیاد ممکنه ایشون رو دادگاه احضار کنه ولی باضمانت که همون فیش حقوقیه کارمنده بازداشت هم نمیشید

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
بستگی داره داخل اون وکالت چی نوشته اگه نوشته بعد از فوت هم ادامه داشته باشه باطل نیست اما اگه ننوشته ...

بعد خانمی انحصار وراثت چقدر طول میکشه؟

2706