2733
2734
عنوان

ناراحتم ناامیدم میکنن😢

190 بازدید | 25 پست

من توی تاپیکای قبلیمم گفتم که تغییر رشته دادم و قصد دارم واسه کنکور بخونم، از زمین و زمان آدمه که داره ناامیدی بهم تزریق میکنه، فکر کردی چی؟ دکترم بشی همش سهمیست هیچی نمیشی همش سگدوئه اخرشم بیکاری بی پولی میزنی تو سر خودت پول مطب زدن نداری، میگم فلان رشته هم خوبه میگه پولش کمه نمی صرفه، خیلی ناراحتم، حس میکنم دارم خودمو گم میکنم، خب من چیکار کنم وضع مملکتم اینه؟ حس میکنم خودمو گم کردم هیچ جا جای من نیست، امشب نشستم یه دل سیر گریه کردم سرم درد گرفته😔 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببین

هر کی هر چی میگه گوش نده

وقتی علاقه باشه

از هر کاری میشه پول دراورد

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

اصلا به حرف بقیه اهمیت نده فقط خودت مهمی 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738
اگ بقیه شروع کردن ب اذیت کردنت بدون ک راهت درسته با سرعت پیش برووو

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...

ولی من جدی بهت میگم اصلا اینطور نیست

بخون حتما قبول میشی

حتما هم موفق میشی

چرا دکتر بشی کار نیست

هست

خوبشم هست دیدم که میگم

کاش من جات بودم و الان موقعیت درس خوندن برا کنکور رو داشتم

رشتت چیه؟!

و درست در چه حدیه؟

مشکلت اینع خودتو باور نداری 

مشکلت ادمای دیگ نیستن تو ضعیفی چون حتی خودتم خودتو استعدادتو تواناییتو باور نداری 

چ انتظاری داری از بقیع؟‌پیشرفتتو ببینن؟مطمئن باش همع ادما دوست دارن بقیع از خودشون پایین تر باشن 

نمیخان کسی از بالا بهشون نگاع کنع 

تو اگ رفتی تو رشتع مورد علاقت و موفق بودی تا اونجا ینی میتونی ینی استعداد داری 

پس گور پدر حرف بقیه و مردم 

تا کی میخای ب حرف اونا باشی 

دوتا گوش داری ک از یکی برداری از یکی دیگ پرت کنی 

ن ک تو سرت باهاشون کلنجار بری

هر چیم بگم وقتی ب خودت نیای فایدع ندارع و خودمو خستع میکنم

امیدوارم موفق باشی مهربون

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706