2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخمخ نهلتی کثافت مرض

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

فقط کتک جواب میده

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 

خاکتوسرت خجالت بکش واقعا که از ابروت ترس نداری خودتو به خاطر یه اشغال بی ارزش اذیت میکنی تو واقعا ارزش لیاقت زندگی کردنو نداری

اینم فحش دادم البته منو ببخش خخخ

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
2740
فقط یچیزی بهت میگم خوب گوش کن  دیگه این روزا حتی خانواده ادمم ممکنه بدردش نخورن  حتی کسی ...

😔😣

عقل میگه نه

ولی دل زورش زیاده🤕

با حرف شما کاملا موافقم😔

در تاریخ ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم می افتد.❤
😔😣 عقل میگه نه ولی دل زورش زیاده🤕 با حرف شما کاملا موافقم😔

الان من خیلی درکت میکنم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
آها😔 چقد سخته فراموش کردن کسی که دوسش داری😔

سخت بهش فکر میکنی برا خودت ارزش قائل باش حتما قراره خدا ی کیس مناسب سر راهت قرار بده.البته ک نگران نباش روابط مزخرف راحت تموم نمیشن دو روز دیگه میری سراغش

...
چند روز اول سخته  چه مدت باهم بودين ؟!

رفیق نبودیم همکلاسی 

۳سال میگذره.حتی همو ی بارم ندیدم.

ولی من مثل روز اول عاشقشم😣

در تاریخ ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم می افتد.❤