2733
2734

من‌ سه تا خاله دارم.وسطیه زیاد نه و اون دو تا بقیه راه میرن تو خیابون کشته راه میندازن😑😂😂

خوش هیکل.بغلی.خوووشگل.با وقار و متانت.چادریم هستن.سر کارم میرن.پرستارو دستیار دندونپزشکن

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا یه خاستگار یا صدتا .چه فرقی داره.بالاخره که فقط باید با یک نفر ازدواج کرد.

خاستگار که دیگه ملک واملاک نیست که تعدادش مهم باشه

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

یکی مثل من خواستگار زیاد داره ولی چه فایده هیچ کدومشون به نتیجه نمیرسه

مهم کیفیت یکی دوتا خواستگار باشن ولی واقعا اون چیزی باشن که میخوای

خواستگار زیاد اصلا خوب نیست

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728
 تهی مغزن دوتاشون البته بلانسبت شما

درسته ولی من اصلا نمیخواستم از نظر محتوای مغزی یا عقاید بسنجم!!!!! فقط طبق معیار زیبایی که شما کفتین خواستم‌مثال بزنم  وخب قبول کنین محسن افشانی به مراتب از خانمشون ظرفیتره و مغز پرتری داره 🥴🥴🥴🥴 (الان مقایسه بین یه زن و مرد هست نه دونفر نسبت به کل جامعه)

2738

تصور کنید یک نفر ۵۰۰  تا خواستگار داشته باشه آیا با همشون می خوا د ازدواج کنه ؟ فقط با یکی از اونا میخواد ازدواج کنه از خداوند بخواین یک نفر مناسب که در کنارش احساس خوشبختی بکنید رو نصیبتون کنه

رزیدنت قلب هستم،جوجه دکترم😇

یه سوال عزیزم از کجا میشه فهمید قلب سوراخه ؟؟ غیر از عکس ..

علایمی داره؟؟؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
من‌ سه تا خاله دارم.وسطیه زیاد نه و اون دو تا بقیه راه میرن تو خیابون کشته راه میندازن😑😂😂 خوش هی ...

حقوق دستیاری خوبه؟

منم مدرکش رو دارم ولی کارش رو گیرنیاوردم هنوز 

کاربری برای دونفر می باشد😌

من ی پسرم 25 سالمه..بوشهریم..کارشناسیمو پارسال گرفتم مستقیم  استخدام ی قسمت دولتی شدم...حقوقمم دور بر 6.. ی دو سه ماهی هست تو فاز زن گرفتن رفتم..... اوندختری ک من می خوام خیلی کمه ی مشت فامیل قرتی داریم با دخترای پر اداشون من چش دیدنشونو ندارم...... من ی دختر می خوام اول اعتقاداتش خوب باشه با حجب و حیا باشه خوش اخلاق باشه. ظاهرش به دلم بشینه و فقط چاق نباشه.. خودم خونه هم دارم.وضعیت مالی طرفم نیم درصدم برام اهمیت نداره طرز فکرم خاصه دختر اگه خوب باشه اگه خونوادش توان مالیشون کمه حاضرم جهیزیه رو خودم بخرم به همه هم بگم خودش خریده.. از 18 سالگی هم کار می کردم هم درس می خوندم درسمم عالی بوده رتبه 3000 کنکور ریاضی معدل کارشناسی هم بالای 17.... اما تا حالا پیدا نکردم... بچه کوچیک خونواده ام از پدر ومادرمم با معرفی دوتا دختر تو فامیل ناامید شدم. گفتم لطفا دیگه پیشنهاد ندید

ببخشید آدرجان طرح هیئت علمی یعنی چی ؟ شرایط جذبش چه جوری هستش ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید 🌸

درس دکتراتون که تموم میشه اوناییذکه آزاد خوندن و بین الملل طرح ندارن باید صبر کنن هر ۶ ماه یکبار تپی فراخواندجذب هیئت عبمی که میاد و فقط به صورت مصاحبه هست شرکت کنن و جذب بشن و استخدام رسمی بشن مثل همه ازمونهایی استخدامی اما فقط مصاحبه هست. اما ما که بدون پول و دانشگاه دولتی درس خوندیم برابر مدت تحصیل باید طرح بگذرونیم هیئت علمی میشیم فقط به جای رسمی طرحی هستیم توی همین مدت هم تو فراخاندشرکت میکنیم و جذب میشیم و رسمی میشیم‌ حقوقم خوبه توی طرح مثلا الان حدود ۸ هست

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706