2737
2739

من تا حالا کسی خواستگاریم نیومده یعنی بیاد خونمون یعنی من اجازه ندادم به مامان گفتم سنتی قبول ندارم مگر کسی باشه  بخواو بره خارج منم ببره که موردش پیدا شد ولی بابام مخالفت کرد گفت پسره معتادن هست اونور🤣 شاید ۸۰ درصد خواستگاری هم در محیط دانشگاه بود از استاد و دانشجو  تو فامیلم دو سه مورد بود منم ازدواج فامیلی قبول ندارم  الانم با یکی سه سال هستم مامانش اینا مخالفن  حالا ببینم ت خدا چی بخاد

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اما من نه خیلی سنتی را قبول دارم و نه الآن را چقدر قشنگه آدم اولین نفری که باهاش دوست شدن و صمیمی ش ...

شما که اقا هستین پسری که میگه رو من حساب ازدواج باز نکن ولی وقتی تموم میکنی نظرش عوض میشه مثلا بگه گفتم ازدواج نه ولی دوست دارم همیشه کنارم باشی مگر حتما باید ازدواج کرد این پسر چطور باید باهاش برخورد کرد؟

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
من ازدواج کردم عزیزم

همسر شما دکتر هستند ؟

من خودم پشت کنکور تجربی موندم 2 سال ( هدف فیزییوتراپی . امسال تا قبل عید  خوب خوندم اما با بسته شدن کتابخونه داغون شدم و دیگه نخوندم    )

دخترهایی که دکتر میشند چه توقعاتی دارند از شغل همسر آینده شون ؟

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
پس زیاد اختلاف نداریم چون به منم ۱۲ میدن،رزیدنت های مغز و اعصاب بیشتر میگیرن

عزیزم شما‌کجا مشغول هستی ک بهت 12میدن؟ 

اینحرفاچیهههههه😮😮😮😮

من نامزدم تا پارسال رزیدنت سال اخر بیهوشی بود 1500میگرفت 

اصلا رزیدنتی ک حقوق نداره کمک هزینه تحصیلیِ فقط😐😐

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2738
از خودم تعریف نمیکنم چون فکر نمیکنم خواستگار زیاد داشتن دلیل بر کمالاته اما تا 130 خواستگار رو شمردم ...

منم دقیقن همینو میگم 

بخدا ادم خسته میشه من یه پارکی هست معروفه جلسه اول نمیدونم چرا همه میگن بریم اونجا . بعضی وقتا میگم اون خیابون دیگه منو همه میشناسن 😑 واقعا کشش ندارم فقط بااونی که قراره ادم ازدواج کنه باید حرف بزنه چون وقتی میخای جواب بدی هی درگیری باخودت پیدامیکنی..

منم توی دفتراسم وسن وشغلشون نوشتم🤦‍♀️😁

شما که اقا هستین پسری که میگه رو من حساب ازدواج باز نکن ولی وقتی تموم میکنی نظرش عوض میشه مثلا بگه گ ...

سلام

بستگی به خودتون داره

اگه قصد شما ازدواج هست کات کنید

نمیشه که آدم برای پر کردن خلا عاطفی خودش بخواد ی دختری که اهل دوستی نیست را کنار خودش نگه داره . درست نیست

یا وعده ی ازدواج بده اما هدفش این باشه فقط تنها نباشه و بعد بزنه زیرش 

نمیشه یکی را بخوای کنار خودت نگه داری و نذاری بره و بگی دوست دارم همیشه کنارم باشی ! اون پسر شاید نخواد زن بگیره اما دختر میخواد شوهر کنه اون وقت باز هم میخواد کنارش باشه ؟! کنار زن شوهر دار ؟ 

بر فرض کات نکردید و ایشون شما را دوست داشته باشند به قول خودشون و شما خواستید ازدواج کنید و شوهر کردید بعدش چی ؟

تمومش کنید 

به پسر بگید تو که منو برای ازدواج نمیخوای دوست داری زن خودت هم با ی مرد دیگه دوست باشه ؟ 

به ی جمله ای اعتقاد دارم هر آنچه برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپسند و هر آنچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم مپسند

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
سلام بستگی به خودتون داره اگه قصد شما ازدواج هست کات کنید نمیشه که آدم برای پر کردن خلا عاطفی خود ...

اولش قصدش ازدواج بود حتی گفت میام خواستگاریت که من گفتم زوده یهو نظرش عوض شد خانوادشم از من خوششون نمیاد بی تاثیر نیست  حالا منم قصدم ازدواج نیست ولی دوست دارم هدف داشته باشه تو زندگیش بره سرکار اما همیشه چسبیده به مامان باباش .یه وقتایی میگه ازدواج چیه ‌..دوباره یه وقتایی میگه فلان دوستان دارن ازدولج میکنند نظرمو بدونه گیج شدم نمیدونم ازدواج مهم نیست اینکه بخواد مستقل بشه بره سرکاری مهمه واسم

فکر کنم ظاهر زیاد مهم نباشه در حد 10 درصد من خالم دانشجومعلمه حقوق میگیره به پسرا محل نمیزاره ولی ق ...

منم دوست هام که معلم هستند دائم دنبال این اند ی دختر معلم پیدا کنند

اما جالبه دخترها معلم ها دنبال پسر هستند خخخ

انگار کلا دست پاچه هستند معلم ها خخخ

توی اینستاگرام دنبال چت کردن با دختر معلم ها   

خاله ی شما جزء استثناها هستند دنبال شوهر نیستند

کارشون درسته 

2706