2733
2734

از خودم تعریف نمیکنم چون فکر نمیکنم خواستگار زیاد داشتن دلیل بر کمالاته اما تا 130 خواستگار رو شمردم و بعدشو دگ نشمردم😁 البته اینم بگم الان 31 سالمه و هنوز مجردم. بنظرم خواستگار زیاد داشتن به عوامل مختلفی بستگی داره... مثلا پدر یا مادر خانواده یا خود دختر زیاد تو جامعه باشن و خوب شناخته شده باشن و دید خوبی بهشون باشه...این بنظرم مهمترین دلیل میتونه باشه.. چون من خودم نه خیلی پولدارم نه خیلی زیبا.. چهره متوسط رو یه خوبی دارم.. البته تعریف از خود نباشه شخصیت و تحصیلات خوبی دارم😜ولی واقعا از ته دل میگم دوست داشتم فقط یه خواستگار داشتم و همونی بود که دلم میخواست..  خواستگار زیاد اومدن و رفتن واقعا سخت و خسته کنندست. انشاالله کسی که قسمتتونه اولین و اخرین خواستگارتون باشه

😂😂😂😂عجب خدا بهت رحم کرده بیرون از دانشگاه پیگیرنشده برا انتقام و اینا چه دلی داری آبجی 👏👏👏 و ...

پیگیر هم شد جرعت نکرد چون گزارششو به حراست کل استان دادیم از چندین دانشگاه اخراج شد 😂خلاصه بدجور سور زدیم بهش هرزه رو یه روز اومدیم بیرون با دوستام کتاب بخریم گفت بیاید برسونمتون ۶ نفر بودیم باورت میشه ۵ نفر از دوستامو به زور سوار کرد گفت میرسونمتون پسرای دانشگاه میگفتن استاد به زور بردشون😂😂😂منم میخواست ببره گفتم بابام میاد دنبالم تا دست برداشت میگفت به بچه ها بگید اونم بیاد😑😑

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییییی نگو مادرمم بم گیر داده شوهر کن شوهر کن بزرگ بشی میترشی اونوق من 19سالمه

آخه ۱۹که خیلی کمه

مامان من میگه زیر۲۵ اصلا نمیزارم ازدواج کنی

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2728
آره خب حتما عاشقته..ولی تاپیکای قبلتو که خوندم انگار کلا نگران همسرتی فک کنم خیلی خوشکل باشع که انقد ...

خواهر چیزی که زیاده پسر خشکل ولی دخترا فقط قیافه براشون مهم نیست الان دنبال ماشین و پولن 😔لایو میزاره میان رو لایوش اینستا دخترا کرم میریزن البته ریمو میکنه بلاک میکنه و حتی از ترس من لایو نمیزاره 😂😂ولی خوب بازم حساسم روش  مخصوصا الان که باردارم و حسابی از هم دور شدیم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
حتما میخوام مث خودم کارمند باشه،خانواده ی خوبی داشته باشه،بی دین نباشه،مذهبی خشک هم نباشه،و یه سری و ...

آره خب..پس با حقوق چهارتومنم راضی چون معمولا کارمندا حقوقشون زیاد نیس

بیرون همو دیدید؟خودش اول ابراز علاقه کرد؟

با نامزد قبلیم پیشش طلا خریدم 😑خواهر شوهر سابقم عاشقش بود 🙄

شما چرا خودتو با رزیدنت مقایسه میکنی. خودتو با پرستار فقط مقایسه کن

ببخشیدیه سوال وقتی کارشناسی تموم شدبایدازمون استخدامی بدین تااستخدام بیمارستان شین؟؟یکیم این که واسه طرح خیلی جای دورمی فرستن؟؟ 

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
2738
خواهر چیزی که زیاده پسر خشکل ولی دخترا فقط قیافه براشون مهم نیست الان دنبال ماشین و پولن 😔لایو میزا ...

آره خب من خودمم اگه نامزدم بخواد لایو بزاره نمیزارم البته خودشم اصلا اهل لایو نیس کلا زیاد تو مجازی فعل نیس

آره خب..پس با حقوق چهارتومنم راضی چون معمولا کارمندا حقوقشون زیاد نیس

البته خونه داشتن هم جزو ملاکمه ،چون کسی که خونه داره با یه حقوق کارمندی هم میتونه زندگی خوبی داشته باشه،البته ۴تومنم نیس من خودم درحال حاضر ۶تومنم

خانواده ی فاکتور خیلی مهمه موقیعت اجتماعی خانواده و وضع مالی خانواده ،

دوم مربوط ب دختره مثل نجابت(ک اینم بیشتر برمیگرده ب خانواده) چهره قد  موقیعت اجتماعی دختر سطح درامد و غیره ک اینا متغیره مثلا داماد دوست نداره خانومش کار کنه یکی دیگه ،یکی از فاکتورای مهمش شاغل بودن خانومه و ........

پس خانواده خانواده خانواده

آره خب من خودمم اگه نامزدم بخواد لایو بزاره نمیزارم البته خودشم اصلا اهل لایو نیس کلا زیاد تو مجازی ...

منم بیچاره اگه ماهی یبار  با خودمه بزاره  ولی دخترا خوش بگذره ، جای ما خالی ، میرینن اعصابم اونم بیچاره درجا قطع میکنه

چجوری میشه؟😧ببخشیدمعلم چه مقطعی هستین؟ 

الان نمیدونم چون حقوقم زیاد شده مدیریت گرفتم رتبه بندی هم شاملم شده 

پارسالو میگم من ۳ میگرفتم دوستم ۹ (خودش می گفت)البته واقعا پیدا بود ازش در عرض دو سه سال وضع خودشو خونوادش از این رو به اون رو شد

🥰🥰🥰😇
2706