2733
2739

می🤪🙁

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

خواستگار سنتى معمولا اونايى كه خانواده مطرحى دارن

خواستگار با دوستى و اين داستاناهم كه اونايى كه روابط خيلى بازى دارن!

حالا نميشه كلى گفت ولى اين چيزايى بود كه من دور و ورخودم ديدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرجایی متفاوته

به نطرم تو جاهای کوچیکتر، دخترایی که خانه داریشون بهتره

تو شهرای بزرگتر دخترایی که شغل یا موقعیت اجتماعی بهتری دارن

و در کل خانواده سرشناسی دارن

عوامل دیگه هم هست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

دخترایی که شانس دارن‌

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2731

فرمول نداره بنظرم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
خودشون ک بخوان پولدار باشن باید 50 سالشون باشه، 😂😂میشن پسردختر یا شوگرمامی 

پزشکا 

معلما 

پرستارا 

اینارو بیشتر برا کارت بانکیشون میخوان 

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
یا خیلی خوشگلن و خوشتیپ یا اصول دلبری بلدن مورد دوم خیلی مهمه  منم خدا رو شکر از هر دو بی به ...

نه منظورم خواستگار سنتی بود. ازایناییکه خانواده ها انتخاب میکنن.اونا که به دلبری اهمیت نمیدن

2740
بله دقیقا شانس  من هم خانواده خیلی خوبی دارم هم هیچ وقت دوس پسر نداشتم  هم تحصیلات تو دا ...

دقیقااااا سال اخر مدرسمون یه دوستی داشتم که خدایا ببخشیدددد واقعااا زشت بود صورت چین و چروک داشت جوش لک با یه دانشجوی پزشکی ازدواج کرد اصلا موندم توششش برای همین همش به شانسه

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
  معلومه مجردیااااا

نن کلی کفتم😂ولی مو مجردم

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
2706