2733
2734
عنوان

خوردن ترشیجات در بارداری

4627 بازدید | 23 پست

هفته دهم بارداری هستم هیچ ویاری ، حالت تهوع و .... ندارم

فقط شدیدا بی اشتها شدم و احساس خستگی میکنم

تنها چیزی که با ولع میخورم و عاااشقم خوردنی های ترش مزه ست

بنظرتون نی نیم دختره یا پسر؟؟؟؟

نفسم به نفست بنده ، عمرم ، نفسم ، جوونم ، فقط و فقط پسرم

زندایی منم همش ترشی میخورد بچش دختر شد😍

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

پسره

من سر پسرم ترشی دوست داشتم

یه بار یه کاسه پر ترشی ذغال اخته خوردم، فرداش لک دیدم پرام ریخت تا اخر بارداری جرات نکردم ترشی بخورم😄

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دقیقا مثل شمام هفته نهم

همه میگن ترشیجات چیپس پفک اینا برا پسره نمیدونم من عاشق ابلیمو و لیموم ...حالت تهوع اگ گشنم بشه دارم اشتهای چندانیم ندارم خابم زیاد شده بی حوصلم انگاری کوه جا ب جا میکنم همش خستمممم

ننم خدا بیامرز بود میگفت صددرصد دختره...

مامای قدیمی بود.

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

والا منم عين شما بودم و هستم 

بيش از اندازه بيحال و تنبل و بي حوصله 

عاشق ترشيجات

بچمم دختره

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
والا منم عين شما بودم و هستم  بيش از اندازه بيحال و تنبل و بي حوصله  عاشق ترشيجات بچمم ...

وااای خوش بحالتون

انشالله بسلامتی بغل بگیرین

مهم اینه نی نی سالم باشه و صالح

ولی چون فقط میخوام یه نی نی داشته باشم بیشتر دوس دارم دختر باشه چون تنهام میخوام همدمم باشه

وااای خوش بحالتون انشالله بسلامتی بغل بگیرین

ممنونم عزيزم ان شالله 

شماهم همينطور ان شالله سالم و سلامت بدنيا بياد

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١