2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو خواب هم میشه

مثلا تقریبا یه ماه قبل شوهرم جواب ازمایش بارداریمو دید و برام تعریف کرد ک باردار میشی و بعدش خودش یادش رف😁😂😂😂

منم ب محضی ک باردار شدم خواب دیدم ک جنسیت چیه 

اونم دوبار

واسه سونو ک خیلی دلنگرونشم بودم خواب دیدم ک حالش خوبه و لبخند میزنه و بزرگسالیشو دیدم

الان میدونم بچه ام چ شکلیه

قلبم کنده میشه وقتی ب خوابام فک میکنم

یعنی نمدونی چ حسیه

از ته قلبت حس رضایت داری

ببین !!زندگی الانت همون فکرای چندسال قبلته.!!خب !!!  حالا میتونی زندگی آینده ات رو  طوری ت ...

خیلی دارم رواین موضوع کارمیکنم چون تاحالا دیدم نتیجشو

یه روزی به همه ارزوهات میرسی شک نداشته باش😍
انسانی ک ب خدا رسیده و اینا میتونه باخبر بشه از این اخوند پاک بهشتیا منظورمه  کلا اونا ک خیلی ...

بنظرم تو این زمان هیچکس به خدااونقدر نزدیک نیست

2740
تو خواب هم میشه مثلا تقریبا یه ماه قبل شوهرم جواب ازمایش بارداریمو دید و برام تعریف کرد ک باردار می ...

وااای چقدرخوب خوشبحالت عزیزم

درخواست دوستی کن ولی نمیپذیرمت،، اگه وقت کردم برات سرکتاب باز میکنم میام توو خصوصی بهت میگم.. فقط ...

باشه مرسی عزیزم حتما دعات میکنم

بنظرم هرچقدر ک بدی داره اوج میگیره اون گوشه شاگرد اولا با تعداد کم دارن عزیزتر میشن قطعا هس ولی نم ...

نمیدومم اخه الان اکثرا ازرو ریا عبادت میکنن وهیچکس خالصانه خدارو نمیپرسته ولی صددرصد این حرفتونم درسته که میگید هستن کسانی ولی ما نمیشناسیمشون