2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار توو خواب یه پیرمرد نابینا برام فال گرفت

بعدا گفتن اون حضرت یعقوب بوده و خوابم به حقیقت میپیونده

تا حدودی آره،چندتا کف بین که همو نمیشناختن طی چندسال چندتا چیز رو بهم گفتن که حرف همشون یکی بود

2731
منم هرچی خواب میبینم بیشترش اتفاق میوفته چه ربطی به آینده داره 

چه ربطی به آینده داره؟؟

خب وقتی یه خوابی رو میبینی سه سال بعد تعبیر میشه یعنی آینده رو از قبل دیدی دیگه

کاش دلها در چهره ها بود.....
2740
حداقل میتونی اگه خیلی بده تغییرش بدی

تغییرش بدی که دیگه مال تو نیست.چون ادم کمال طلبه و نتیجه دومی رو هم دوست داره تغییر بده و بعد سومین بار و چهارمین بار.... و این تا بی نهایت بار ادامه داره.تا نتایج بهتر و بهتر بشن

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

گزارش بزنید صلوات بفرستم براتون ببخشید اسیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4829140/نظر-سنجی-عکس-لباسم?postId=149520334

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی*