2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسرده میشه و حرفای نامربوط زیاد میزنه

و اینکه خیلی زیادی مهربون میشه و همش به من محبت میکنه فکر میکنه منو میخواد از دست بده، یه بارم یه پول قلمبه همینجوری داد به کسی به عنوان هدیه، بعدها که حالش خوب شد گفت این چه خریتی بود من کردم🤣

نه قبلش  مادرش پرستار بود تنها بود انقدر مشت مشت الپرازولام خورد انقدر خودکشی کرد انقدر خودشو ...

خوب این شوهرش چجوری بود؟ ینی با شما زندگی میکنن؟ خب قبلشم مریض بوده دیگه ، احتمالا یه اتفاقی تو زندگیش باعث عود بیماریش شده

2731
2738
با شوهرش میشستن شیشه میکشیدن بعد بچه دار شد تو نامزدی  پسره  بچه نمی خواست تا ۸ ماهگی &nbs ...

خب شیشه مغزشو پوکونده بنده خدا، بچش سالمه حالا از یه مادر شیشه ای بچه سالم اومده؟

عزییییییزم، شوهرت چطوره؟ اینا مگه با شما زندگی میکنن؟

نه دیگه یه خونه خریدیم به اسم منم بود باز هم‌پدر مادرم قرض  دادن دادیم نشستن  الان یه ساله خونه  خریدن ....خیلی خانواده پر درد سری ان داداشش با وثیقه ازاده چک جعل کرده😭😭😭خواهرش اینجوری ...بچشون همش وله تو کوچه...مادرشوهرم خیلی بدبخته ۶۵ سالشه هنوز تو کلینیک کار می کنه پرستاره 

بمیرم براش

شوهرم تا یک خونشونه همه کاراشونو می کنه پول میده  کمک می کنه ولی سایه بدبختیشون همیشه بالاسرشع

دارو مصرف میکنه؟

نه بابا ناظر نیست دکتر برا هر روز کتک کاری

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2706