2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میشه یکم توضیح بدید،؟؟؟ من حس می کنم خودم یکم یه جوریم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2714
شوهرم داره درمان نداره فقط چندساله با قرص کنترل میشه، قرصاشو اگه قطع کنه نخوره حالش بد میشه 

بیماری شوهرتون در چه حده؟ علائمش چیه؟ میشه اسم داروهاشم بگید ممنون میشم خیلی مستاصلم

شوهر من

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
خواهر شوهرت دارو مصرف میکنه؟

نمی دونم چیه مادرشوهرم میده بهش ولی نمی  خوره 

خیلی اذیت می کنه تو کوچه  ابرو نذاشته😭😭😭😭😭یه بار بستری شددددددد خوب شد دوباره الان بد شده فکر کنم دارو شو نمی خوره

بیماری شوهرتون در چه حده؟ علائمش چیه؟ میشه اسم داروهاشم بگید ممنون میشم خیلی مستاصلم

همون اختلال دوقطبیه، چندساله قرص لیتیوم میخوره وقتی حالش بد میشه خیلی زیاد حرف میزنه همش احساس گناه میکنه حرفای بی ربط و چرت و پرت زیاد میگه فکر میکنه به همه ستم کرده دوس داره خودشو از بین ببره

2706