2737
2739
عنوان

کور شدم

761 بازدید | 17 پست

داشتم جرعت حقیقت بازی میشدن گفتن برو هرچی وسالی ارایش داری رو به جای سایه بزن به چشمت زدم چیزیم نشد رفتم بشورم گفتن تا 10 میشماریم بیا منم نمیتونستم برم شیرپاک کن ییارم با خمیر دندون چشمممو شستم داره میسوزه نمیبینم فقط میسوزه یه چشمی تایپ میکنم موستمو کشیدم ببینم توش جیه مقایسه کردم تو چشمی که خمیر دندون ریخته خیلی خوته ولی اون نه دارم میمیرم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

باچای بشور

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 

کف دستتو پر اب کن چشمتو بکن توش پلک بزن تا شستشو داده بشه

اه چقد این جرعت حقیقت چرته ازین چیزا میترسم هیچوقت  نمیگم جرعت😂

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
خوابیدم تو چشمم کلی اب ربخت دردش کمترشد ولی چشمم کانلا قرمزه

حداقل لینک بده ببینیم تاپیکو

با چای خنک بشور

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
خوابیدم تو چشمم کلی اب ربخت دردش کمترشد ولی چشمم کانلا قرمزه

کم کم خووب میشه!! هرچی بیشتر بگیری زیر اب بهترره همش بببره ! نکنی دیگ اینکارو هااااا خدایی نکرده طوری میشه

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻
2706