2737
2739
عنوان

سنگای لوزه

101 بازدید | 19 پست

هی دنباال درمان گشتم هیچ درمانی غیرعمل نداره یک وعده یادم میره مسواک بزنم یا اینکه مسواک الکی بزنم سنگا درمیان االان ۳تا تو راستی یکی تو چپی هستن خسته شدم خداوکیلی سنگ هرجادربیاد فلاکتع😷😞

درخواست دوستی قبول نمیکنم

خودشون درمیان یا خودت باید درشون بیاری؟؟

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید با قرقره کردن‌دهانشویه و اب نمک دربیارم

منم بعضی وقتا ی نمچین چیزایی درمیاد از گلوم ولی اونجا بودنشو نمیفهمما وقتی درمیاد میبینم🤔سفیده اندازه نصف عدس یکمم بو میده و نرمه

اما گلوم درد و خارش اینا نداره🤔سنگه ینی؟🤨

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738
منم بعضی وقتا ی نمچین چیزایی درمیاد از گلوم ولی اونجا بودنشو نمیفهمما وقتی درمیاد میبینم🤔سفیده اندا ...

منم دقیقا از همینا دارم چیه بنظرت؟

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
منم دقیقا از همینا دارم چیه بنظرت؟

نمدونم والا🤔

اسی من بعضی موقعها وقتی تهوع میگیرم ببخشید عوق نیزنم یهو میبینم در میاد شیریه بو خیلی بدی داره سنگه؟ ...

نمیدونم عزیرم من پزشک نیستم من دکتر رفتم معاینه کرد فهمیدم سنگ لوزس یه بار که دگتر رقتی بهش نشون بده

درخواست دوستی قبول نمیکنم

چین های لوزه بزرگتر میشه یسیری باکتری های گرم منفی اونجا وجود دارن از دبری های غذای استفاده میکنن و مواد زایدشون بشکل چیزای سفید ریز درمیاد ک بد بو هستن 

درمانی نداره الا اینکه اب نمک قرقر کنید و مسواک و نخ بکشید چون باعث پوسیدگی دندان هم میشن 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2706