2733
2734
عنوان

حقوق ماهیانه همه(مهمه)

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 86 پست
فدات شم عزیزم اولش خیلی سخت بود  کلی هم خونواده ها ریختن سرمون که چرا استعفا دادین ولی کم نی ...

نوسان میگیرید؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم عزیزم اولش خیلی سخت بود  کلی هم خونواده ها ریختن سرمون که چرا استعفا دادین ولی کم نی ...

من خودم بهمن الکی الکی با کلی غر زدنای شوهرم رفتم کد بورسی گرفتم همینطور شوهرم ولی هردو کد دست خودم بود باورت میشه به زور ۱۰ تومن و ۵۰ تومن توی بورس برای هردومون ریختم الان نزدیک ۲۰ تومن داریم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2728

بخوام برادرانه راهنمایتون کنم باید بگم شما پی علاقتون رو بگیرید،و بهترین رشته خودتون بشید،من قول میدم درآمدشان حتما عالیه

هزار نفر هستن سوپری دارن ،یکیشون میناله یکیشون وای چه عالی،تفاوت کجاست؟تو اجرای کار مثال زیاد ولی کلیت همینه

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
2738

عزیزم فارکس رو چطوری میشه آموزش دید؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
من خودم بهمن الکی الکی با کلی غر زدنای شوهرم رفتم کد بورسی گرفتم همینطور شوهرم ولی هردو کد دست خودم ...

عالیه آفرین بهت

ادامه بده حتما البته سعی کن مطالعات هم داشته باشی

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2706