2733
2739

غذا نمی خوردم  داغون شدم ریزش مو  لاغری شدید صورت سرم گیج میره چشمام سیاهی میره دوباره دارم غذا میخورم به این نتیجه رسیدم که میشه یه تپل خوشتیپ سالم باشی تا یه زشت مریض لاغر البته تجربه شخصی

غذا نمی خوردم  داغون شدم ریزش مو  لاغری شدید صورت سرم گیج میره چشمام سیاهی میره دوباره دار ...

من قبل بارداری لاغر بودم وقتی زایمان کردم تازه 65 کیلو بودم ولی الان با وجود اینکه 4 سال از اون زمان میگذره من 72 کیلو شدم قبل کرونا 68 کیلو بودم واسم زجر اوره لباسام همه تنگ شدند از خودم بدم میاد زانو درد گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل بارداری لاغر بودم وقتی زایمان کردم تازه 65 کیلو بودم ولی الان با وجود اینکه 4 سال از اون زمان ...

قدت چنده؟

من یه ساله70تا74 کیلو در رفت و برگشتم نمیتونم رژیم بگیرم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
من قبل بارداری لاغر بودم وقتی زایمان کردم تازه 65 کیلو بودم ولی الان با وجود اینکه 4 سال از اون زمان ...

درسته چاقی خوب نیست منم بدم میومد که لاغر کر دم ولی دردهای بد تراز زانو درد گرفتم به نظرم هر کی یه سیستم بدنی داره خیلیا هستن اینقدر دوست دارن چاق بشن ولی نمیدونم چرا همه از آن چه هستن ناراضین

درسته چاقی خوب نیست منم بدم میومد که لاغر کر دم ولی دردهای بد تراز زانو درد گرفتم به نظرم هر کی یه س ...

آخه من همیشه لاغر بودم از بس بهم گفتن بخور باید بچه شیر بدی معده م بزرگ شده نمیتونم نخورم

2738
قدم 157

منم157 هستم اول83 کیلو بودم با رژیم و ورزش تو یه سال اومدم67 ولی تو این قرنطینه نمیتونم ادامه بدم دوباره داره زیاد میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706