2737
2734

یک پیشنهاد عالی👌

یک کار فوق العاده برات سراغ دارم که تو یک شرکت معتبر با همین گوشیت کار کنی و پورسانت عالی دریافت کنی 👍

💥بیزینس مخابرات

💥شغل پر درامد و ماندگار

💥پریستژ کاری بالا

💥بیش از 300 هزار نفر مشغول به کار 

😻😻یک میلیون حقوق در یک ماه🙈🙈          

💰💰💰💸💸

تو خونه بشین و شبا پولتو دریافت کن😍

😻برای اطلاعات بیشتر به پیوی بنده مراجعه کنید:

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

این آیدی بنده هست توی تلگرام سرچ کنید میاد بالا

البته اگه میخواید بدون زحمت و بیرون رفتن تو اوضاع کرونا پول حلال دربیارید❤

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ایرانیا آخرین فیلمی که خوشم اومده واقعا بارکد بوده

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2728

از سریال ها فرار از زندان و ۱۰۰ 

سینمایی ها 

ترسناک .نفس نکش .آنابل .شهیدان .پیچ اشتباه .جیغ .کنجورینگ .

عاشقانه سه قدم بالاتر از آسمان ۱ و ۲ 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2740
انیمه دوست ندارم ژانر هم مرموز یا علمی تخیلی و..... اما عاشقانه دوست ندارم

دور شوووووووو از من😐🗡🗡🗡

شوخیدم خب هرکس سلیقه ای داره دگ🚶🏻‍♀️

ولی میشه لطفا بگی چه انیمه هایی دیدی

-
دور شوووووووو از من😐🗡🗡🗡 شوخیدم خب هرکس سلیقه ای داره دگ🚶🏻‍♀️ ولی میشه لطفا بگی چه انیمه هایی ...

😂😂😂😂

انیمه ندیدم،اما یبار دوستم که عاشق انیمست داشت میدید منم نشستم باهاش ببینم پنج دقیقه دیدم دیگه خوشم نیومد،نمیدونم چی بود

😂😂😂😂 انیمه ندیدم،اما یبار دوستم که عاشق انیمست داشت میدید منم نشستم باهاش ببینم پنج دقیقه دیدم ...

عا ندیدی ینی ۵ دیقه بعد جمع میبندی میگی از انیمه خوشم نمیاد

اوکی بای😐

-
داشتم نگاه میکردم خوشم نیومد دیگه😐😂

اوک اوک

شاید اون پنج دیقه ای ک تو دیدی بد بود چرا کلا میگی از انیمه بدم میاد😐

تو خو دوس نداری نبین چه بهتر ک نبینی

ولی کسیو از دیدنش منصرف نکن خواهشا😐🙏🏻

-
اوک اوک شاید اون پنج دیقه ای ک تو دیدی بد بود چرا کلا میگی از انیمه بدم میاد😐 تو خو دوس نداری نبی ...

عزیزم چرا انقدر جبه میگیری؟؟؟؟

من کسیو از دیدنش منصرف کردم؟؟؟ فقط گفتم خوشم نمیاد

هرکی یه سلیقه ای داره