2733
2734

وضعیت ما سفید بود این مسافرایی که از جنوب میان مخصوصا زدن شهرمون و داغون کردن الان شدیم هشدااااار بابام کرونا گرفت سکته کرد چرا نمیشینید خونه هاتون چی میخواین از جون ما از این بد تر میخواین بشه میخواین هممون و بکشین؟؟؟؟ یعنی تا تعطیلی شد باید بریزین بیرون؟؟؟

نینی سایتی ها ک میدونم اینجوری نبودن تا اونجا ک من میدونم ولی خواهشا اگع کسی اطرافتون خواست بیاد همدان نزارین.. ترو خدا مسافرت نرین..

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

وای واقعا نمیدونم دیگه جی بگم 

پیر شدیم از بس گفتیم مواظب باشین 😭😭😭😭

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

آروم باش عزیزم

همه جا همینه فعلا ...

کسی گوش نمیده متاسفانه ...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشالله حال پدرت بهتربشه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

خالم شبی رفت بندر لنگه😟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

الهی پدرت سلامتیشو بزودی بدست بیاره.😒

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

خیلی احمقن

توی اخبار جاده شمال رو دیدی؟

همه جا رو به گه کشیدن

کاش قلم پاهاشون خرد میشد میتمرگیدن

یه ذره شعور ندارن وقتی میگن وضعیت قرمزه وقتی میگن هر ۸ دقیقه ۱ نفر میمیره باز میرن سفر

تا نسلمون رو‌ منقرض نکنن ول نمیکنن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

والا مشهدم همینجوره یه عالم مسافر اومده میگن من که بیرون نرفتم😖😖😖خدایی نامردیه چی میشه بشینن تو خونشون😐😐یکی نیست بگه بابا خودتونم میگیرین😕😕😕😕😕

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

چی بگم واقعا خدا جوابشونو بده😞😞

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

عزیزم مسافرت میرن درست ولی چرا مردم شهرتون رعایت نمیکنن؟؟

ما چند روز رفتیم خونه مادربزرگم اون شهر مردمش از هر ۱۰ نفر ۲ نفر ماسک میزدن بعد ما همگی دستکش و ماسک داشتیم

من که به تو نارو نزدم حضرت عشق/پس چرا زندگی ساده من ریخت بهم
2706