2733
2739
عنوان

باردار های عزیز یه لحظه میایین؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 52 پست
۱۰۰ برای ۱/۵ زیاده فکر میکنم  کاش میرفتی..‌  چون من ۱/۶ هست ۵۰ میخورم‌

دکتر گفت یک و نیم بخور؟ یه بار نصفش کردم تو خواب خفه شدم گلوم باد کرد

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تیروئیدم کم کاره تو بارداری گرفتم ۵ونیم بود،بعد ۲ماه ۱ونیم شد ولی نرفتم پیش دکتر همون قرص ۱۰۰تیر ...

منم تو بارداری کم کاری تیرویید گرفتم بعد یکماه مصرف عددش نرمال شد.الان بازم قرص رو بخوریم یا قطع کنیم ؟

2731
بعد آنومالی دیگه دکتر نرفتم چندروز پیش رفتم بهداشت واسم آزمایش تحمل گلوکز نوشت

تو چند هفتگی باید داد؟

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
منم تو بارداری کم کاری تیرویید گرفتم بعد یکماه مصرف عددش نرمال شد.الان بازم قرص رو بخوریم یا قطع کنی ...

مگه دکتر برات نصف نکرده؟ پس باید تا اخرش بخوری

2738
دکتر گفت یک و نیم بخور؟ یه بار نصفش کردم تو خواب خفه شدم گلوم باد کرد

دکتر گفت ۵۰ بخورم... 

ای وای چرا اخه 

به نظرم‌حتما تحت نظر باش بخاطر تیرویید 

مادر شوهر من کم کار بود اینقدر دارو اضافی خورد پرکار شد دفعه بعد!!!! 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
از ۲۵هفته تا ۲۸هفته وقت داری 

میگم بیمارستان دولتی هم میگیره؟

آره برام نصفش کرد اما گفت بعد دوماه باز بیا پیشم .که دکترم کرونا گرفت و مطبش تعطیله

بار اول چند بود ک ۱۰۰ بهت داد

2706